Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked kik a "ballib"-ek?

Neked kik a "ballib"-ek?

Figyelt kérdés
Mostanában többet hallani ezt a szót, mint azt hogy Jónapot, holott a liberalizmus inkább jobb oldali eszmékhez áll közel .(a polgári jobb, nem a Fidesz-féle jobb) Te kikre használod ezt a szót?

2013. ápr. 5. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem használom ezt, sem a komcsit sem a nácit. Ezeket azok használják, akik politikailag műveletlenek a fogalmak terén.
2013. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Senkire. Ezt csak a Jobbikosok és a Fideszesek mondják mindenkire, aki nem ért velük egyet.
2013. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
nincs már értelme bal és jobb oldalról beszélni a szó hagyományos értelmében ... rendszerváltás óta megszűnt ez a fogalom, de már 100éve is összemosódtak ezek a fogalmak (pl károlyi kormány ugyanazt csinálta ellenzékben, mint mostani baloldal... talán nem véletlen, hogy a baloldal akkor is és most is franciáknál és a kommunista oroszoknál talált menedékre!)
2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
a kommunistaliberálisok , mszpsek, komcsik, internácik, bajnaisok, libsik, szdszesek, mszpsek mind ballibek
2013. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, amióta a Fidesz kormányra került, azóta hallom egyfolytában ezt a szót és általában azokat takarja, akik a Fidesz ellen vannak.
2013. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
senkire
2013. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Én általában azokra az emberekre használom,párttól függetlenül , akik be akarják magyarázni , hogy a rövid nadrágot ki lehet térdepelni.

Akik ráfogják a piros autóra hogy az kék , és erőszakosan , erősen ragaszkodnak ahhoz hogy a piros autó az kék.

Így állnak főleg a cigány kérdéshez.


Én ezeket nevezem ballibnek , és ezek nem csak az MSZP/LMP/E2014/DK oldalon fordulnak elő , hanem a Fidesznél is akad belőlük pár.

2013. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Bajnai Gordon és Gyurcsány Ferenc.
2013. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Én általában azokra az emberekre használom,párttól függetlenül , akik be akarják magyarázni , hogy a rövid nadrágot ki lehet térdepelni.

Akik ráfogják a piros autóra hogy az kék , és erőszakosan , erősen ragaszkodnak ahhoz hogy a piros autó az kék. "


De akkor Te egy szitokszóként kezeled már, nem? Se a bal oldalhoz, se a liberalizmushoz nincs köze nálad ezek szerint.

2013. ápr. 5. 22:31
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

9 Így van.


Ez egy szitokszó nálam , olyanokra használom akik átestek a ló túloldalára és nagyon szélsőségesekké váltak.

Ugyebár , ők hazudnak , hisz az egyenlőséget hirdetik , de náluk mégis vannak az egyenlőbbnél egyenlőbbek.

Itt főként a pozitív diszkriminálásra gondoltam , amit a ballibek nagy szorgalommal támogatnak.

2013. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!