Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki jövőre is a Fideszre fog...

Aki jövőre is a Fideszre fog szavazni, az miért teszi azt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 20:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
Még ez a szar is jobb, mint a többi felhozatal.
2013. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Mert a Fidesz elhitette nagyon sok emberel, hogy az összes többi párt még rosszabb/komolytalan. A kampányának alapja nem az, hogy jól csináljanak bármit is, hanem hogy: A TÖBBIEK ROSSZABBAK!!!! HIDD EL NEKÜNK!!!! És ez az ország nagy részének elég...
2013. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

" kampányának alapja nem az, hogy jól csináljanak bármit is, hanem hogy: A TÖBBIEK ROSSZABBAK!!!! "


A helyzet az, hogy ezt a "többiek" már sikeresen bizonyították.

2013. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

1)Remélem csődbe viszi az országot, és megszűnik a jóléti állam európai paradigmája. Vagyis megszűnik a nyuggerszocializmus, azaz 13. és 14. havi ígérgetések.

2)Remélem Orbán akkorát bukik, hogy végleg kiesik a politikai életből. Ő felelős a mai állapotokért, azért, hogy az egyes választók megölnék a másikat egy kanál vízben. Azért is jó lenne, ha eltűnne ez a sz@rkupac, mert amúgy van egy-két normális fideszes is, Varga, Pokorni, Navracsics... Amúgy is, egy olyan párt nincs Európában, ahol ennyi bukta után ennyi ideig regnált egy minidiktátor.

2013. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a változás miatt... minden tekintetben változik az ország, pont úgy, mint a körülöttünk levő világ is.
2013. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"A helyzet az, hogy ezt a "többiek" már sikeresen bizonyították."

Nem vagyok se libsibolsi, se náci, de van pl. egy Jobbikunk és egy LMP-nk, (meg Párbeszédünk) akik még nem kormányoztak! Tehát ez nem lehet érv a Fidesz mellett. ;)

2013. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%

Az első rendszerváló választás óta folyamatosan a Fideszre szavaztam, mert tisztán látom azt az országpusztítást amit a balib oldal tudatosan csinál.


Most 2010ben a Jobbikra szavaztam, és nem bántam meg.

Pontosan azt kaptam amit ígértek.


Ha nem lenne Jobbik, 2014 ben ismét a Fideszre szavaznék, mert átlátható az amit csinálnak, és bár a lobbi tapintható, de legalább a pusztítás nem szándékos!

Inkább kikényszerített, és max a legkisebb rossz.

2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

meg valószínűleg azért, mert majd választás előtt bedobnak valami kis nyugdíjemelést, cigányoknak egy kis ingyenkrumplit, meg néhány szép szót, és sok hülye megint meghatódik. aki hülye, de a fidesznek meg már mégsem hisz, az megy bajnaihoz, vagy vissza az mszp-hez, az már ugye elég régen volt ahhoz, hogy elfelejtsünk, és csak a szép pillanatokra emlékezzünk (mind a négyre:))


Az LMP valóban nem bizonyított még vezetőként, de bennük a saját szavazóik is csalódtak, teljesen mást ígérnek mint amit tesznek, ott már rég eldőlt, hogy ugyanúgy a pénz és a hatalomvágy motivál. Viszont olyan nem sok van, aki a jobbikra szavazott, és megbánta volna. Ők amellett állnak ki, amit mondtak, azt csinálják, amit ígértek, és csinálják is.. nem a frakció 4%-a ül bent az üléseken, és nem magyarázkodnak, teszik amit tudnak!

2013. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Ha rájuk fogok szavazni, az azért lesz, mert a többiek nem erőltették meg magukat a programokkal.
2013. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert buta.
2013. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!