Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már fel az...

Mikor fogják már fel az emberek, hogyha nem csinálunk semmit, akkor a biztos nyomor és éhezés vár az emberek többségére?

Figyelt kérdés
Mert az emberek 80%nak semmiféle megtakarítása nincs. Demokrácia sincs, viszont van mérhetetlen korrupció. Gyakorlatilag az ország a megsemmisülés szélén áll. Mind iparilag, mind infrastruktuálisan. Egészségügy romokban, rendőrség a maffia kezében. Mit vártok? Mire vártok? Mit gondoltok, ehetnénk e még ma mézet, ha a méhek hagyják magukat amikor az első emberek és állatok benyúltak a kasukba, hogy elvegyék azt, amit ők egész évben gyűjtögettek?
2013. márc. 18. 10:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Azért beszélek Orbánról mert a fönti kérdés arra vonatkoziki hogy meddig tűrjük a diktátumait és a kontár kormányzását. A Bajnaival kapcsolatos kérdéseidre meg nemérdemes reagálni mert te alkottál magadnak egy álomvilágot amiben Bajnai a rosszember és ebből te nemtudsz már kiszabadúlni akkor sem ha én oldalakat írok neked, ezért én nem is szeretnék veled tovább vitatkozni mint az előzőkben már írtam neked.
2013. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Most komolyan két ember írt ennyit? :D Aranyosak vagytok.
2013. márc. 19. 10:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!