Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mivé fog alakulni ez az...

Vajon mivé fog alakulni ez az emberiség a további szaporodással? De akkor mit lehet/ne tenni?

Figyelt kérdés

Tudhatóan szenvedésbe és halálba hozni világra egy érző lényt. Ezen elgondolkodtam, mivel pedig még a mai napig látom, ezzel nem foglalkozva szülnek oda, ahol amúgy is éhezés, nyomor van.


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=tCUq7Yd6oPI


2011. dec. 4. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Kihal, mint a dínók, ez tuti.

Az emberiség olyan agyatlan, mint az élesztőgombák, addig szaporodnak, amíg van kaja, aztán belefullad a saját szarába.

Miből gondolod, hogy az emberek gondolkoznak?

Az embereket a mémek és az érzelmeik irányítják.

2011. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, h nm gondolkoznak épp arra akartam rávilágítani!
2011. dec. 4. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2011. dec. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban szerintem nem a szaporodással van a gond,hanem azzal,hogy vannak akik a mennyiségre mennek és nem a minőségre. Ezt értsd úgy,hogy bánom is én mennyi ember él a Földön,ha normálisak lennének és lehetne békében együtt élni. De nem így van. Szerintem a további szaporodással egyre jobban elkorcsosul az emberiség,a végén pedig már olyan életképtelen lesz,hogy kihal.
2011. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, ha így megy tovább az ember előbb kihal, mint h a Földdel lenne is valami. Volt egy ismeretterjesztő film, ami az taglalta, h a Föld 250évvel később és 500évvel később miután már nincs rajta emberi élet. Tovább nm néztem, annyi is elég volt, a természet visszavette, ami az övé..
2011. dec. 11. 15:38
 6/6 anonim válasza:

vissza kéne szokni a pettingre a feleőtlen és agyatlan

szexualitás helyett. Főleg a harmadik világokban ahol nincs védekezésre annyi esély mint itt. De ottt nem gondolkodnak csak dugnak.

2015. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!