Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbos kurucinfót...

A szélsőjobbos kurucinfót sokan be akarják tiltatni, de a szélsőbalos amerikai népszava miért nem böki senkinek a szemét?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 14:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%
Az "amerikai népszava" nevű fos annyira "demokratikus", hogy az olyan kommenteket, ami nem az ő nyalásukról meg a fasisztázásról szól, azonnal törlik. A kutya nem olvassa azt a sz@rt. A kurucot meg százezrek. Erről ennyit.
2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%

"A kutya nem olvassa azt a sz@rt. A kurucot meg százezrek."


Hányan hallgatnak ma a világon Beethovent, és hányan Lady Gagát? Vajon melyik tehetségesebb?

2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Komplikato ***** válasza:
100%
Hányszor uszítottak utóbbiban mások vélt vagy valós (de inkább vélt vagy hazudott) bűneiért megverésre, agyonverésre és kinyírásra? Mert elfogultnak elfogultak, de nem is olvassa őket sok ember, de olyan véres szájú oldal még egy nincs mint a kuruc és akkor a kamu infókat, szándékos csúsztatásokat, stb. nem néztük. A Kuruchoz képest még a Hungaristák oldala is egy konszolidált hely. :D
2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem az anyukámat!!!
2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Pro Patria ***** válasza:
44%

Szóval ennyi amerikai népszavás van itt? Ez sokmindent megmagyaráz.


"Azért, mert az amerikai népszava nem uszít népcsoportok, vallások, országok, társadalmi rétegek ellen, és nem tesz arra utalást, hogy ezek tagjai alacsonyabb rendűek, és ki kellene őket irtani. Kemény hangnemben kritizál, de még mindig megmarad a kulturált keretek között."

- Nem, a fenéket nem uszít! Rendszeres mocskolódó (nem kritizáló, mocskolódó!) írások jelennek meg minden vallással szemben, a katolikus egyház ellen (pedofil vatikániak), a reformátusok ellen (antiszemita félkegyelműek), az arab világ ellen ("iszlámnácik", következetesen ezt használják megnevezésükre, így, egyben), az ENSZ(!) ellen ("a világ legnagyobb antiszemita szervezete", ezt így, konkrétan írták le, amelyik úgymond akadályozza Izrael önvédelmi harcát a "az iszlámnácik ellen"), (természetesen a zsidó vallást nem, hiszen a szerkesztőségének jó része is az), folyamatos gyűlölködő cikkeket tesznek fel a magyarság ellen (gúnyolódnak, hogy nyereg alatt puhított hús, a székely zászlók benzinnel töltött vízipisztolyokkal való célbevételét tanácsolják, miegymás), külön cikken tárgyalták ki, hogy "Kanada kollaboráns állammá válik, mert kitoloncolja a diktatúrába süllyedő Magyarországról menekülő romákat", firkálmányokkal megsértenek köztiszteletben álló elismert történészeket, mint "a fasisztálódó Ungváryt", bicskanyitogató cikket tettek közzé arról, hogy mennyire elítélik "háborús bűnös fasiszta katonák sírjainak megkoszorúzásáért" (a Puma század elesett magyar pilótáiról volt szó, az ironikus az, hogy ez már az olvasóközönséget is megosztotta), a kommunizmusra való megemlékezést "a holokauszt egyedi tragédiájának való elfedésére tett kísérletként" értékelték és szidták, de a betiltást onnantól kezdve érdemelték volna ki, amikor ellenkeztek a magyarországi svábok deportálásának emléknapja miatt, mondván "mocskos volksbundisták voltak".


Aki ilyen oldalt olvas és pártol, az alaposan minősíti magát. Csak elrettentésül szoktam rá hivatkozni, és akkor lépek fel, ha alacsonynak érzem a vérnyomásomat. Szégyelljétek magatokat.

2013. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Pro Patria, gondolom alá tudod támasztani az összes vádpontodat, linkekkel! Nem fontos, de ha nem bizonyítod az állításaidat, nem vagy több egy sértődött nemzetieskedő fideszhívő trollnál.
2013. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%

Számomra is sok mindent megmagyarázott, hogy ennyien védik azt az uszító, képmutató, agressszív, hazug amerikai népszava nevű szennylapot.


Annak a moslék újságnak a cikkein már csak egyes kommentelői, olvasói tesznek túl. Gusztustalan.

2013. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Pro Patria ***** válasza:
72%

1) Tessék, egy hosszabb cikk, van itt minden: klerikál-fasiszta katolikus egyház, Szálasi-Vona Gábor, Orbán führer...

[link]


És még egy:

*Az Amerikai Népszava írta meg először, hogy Orbán Mussolini fasiszta államát másolja, annak modern kori adaptációját valósítja meg. Örömmel látjuk, hogy Magyarországon is egyre többen ébrednek annak tudatára, hogy fasiszta állam épül, Orbán példaképe Mussolini.*

[link]


Meg még egy:

*Továbbra is éles versenyt folytat a náci érzelmű szavazatok megnyeréséért az egymással is cinkos módon összejátszó két szélsőjobboldali(sic!) párt, a Mussolini mintáját követő, fasiszta szellemiségű Fidesz, és a Szálasit idéző, nyilas-hungarista Jobbik.*

[link]


2) (gúnyolódnak, hogy nyereg alatt puhított hús, a székely zászlók benzinnel töltött vízipisztolyokkal való célbevételét tanácsolják, miegymás),

[link]

Az egyik kommentelő azt írja, hogy a székely zászló kitűzése helyett mást kellene kitűzni, *Talán inkább a cigányok zászlaját. A magyarországi magyar cigányokét. Ahhoz kissé több közünk van, mint a “soha nem rész” Erdélyhez.*

De nem is ez a lényegesebbik. Tessék, mutatom, mert ha nem saját szemeddel látod, úgysem hiszed el: [link]

Íme, amiről beszéltem. Aki ilyet ír - és aki ilyenekkel közösséget vállal - az, mint ember, elásta magát.



3) "Kanada kollaboráns állammá válik, mert kitoloncolja a diktatúrába süllyedő Magyarországról menekülő romákat"

[link]

(Tessék böngészgetni a hozzá érkezett kommentekben.)


4) firkálmányokkal megsértenek köztiszteletben álló elismert történészeket, mint "a fasisztálódó Ungváryt"

[link]

(Romsics Ignác történészprofesszorról és Ungváry Krisztián történészről. Érdekes, hogy Romsics Ignácról korábban egy dicsérő cikket írtak, ám amikor "antiszemita-botrányba keveredett" az AN magyarországi megfelelőjén, a cikket letörölték.)


5) bicskanyitogató cikket tettek közzé arról, hogy mennyire elítélik "háborús bűnös fasiszta katonák sírjainak megkoszorúzásáért" (a Puma század elesett magyar pilótáiról volt szó, az ironikus az, hogy ez már az olvasóközönséget is megosztotta)

[link]

(Ez minden határon túl megy. Egyszerű bunkó kegyeletgyalázás. Minden nemzet elesettje - kiváltképp mindenkinek a sajátja - tiszteletet érdemel.)


6) a kommunizmusra való megemlékezést "a holokauszt egyedi tragédiájának való elfedésére tett kísérletként" értékelték és szidták

[link]


7) de a betiltást onnantól kezdve érdemelték volna ki, amikor ellenkeztek a magyarországi svábok deportálásának emléknapja miatt, mondván "mocskos volksbundisták voltak".

[link]

(Úgy tűnik, nagyobb szemetek, mint gondoltam. Ugyanis az eredeti képaláírást megváltoztatták - mint írtam feljebb, nem egyedi eset. De legyünk jó indulatúak: lehet, hogy csak felismerésből írták át az eredeti, "a volksbundisták kitelepítése" szöveget a képaláírásból, rájővén, hogy túlléptek egy határt.)


8) az ENSZ(!) ellen ("a világ legnagyobb antiszemita szervezete", ezt így, konkrétan írták le, amelyik úgymond akadályozza Izrael önvédelmi harcát a "az iszlámnácik ellen"),

[link]

(Szintén itt is a kommentekre hívnám fel a figyelmet: *Az ensz- nevű iszlámnáci- szélsőbalos- anarchista bajkeverő gépezetből az összes civilizált országnak azonnal ki kellene szállnia, hadd dőljön össze az egész trágyahalom.*)


9) (természetesen a zsidó vallást nem, hiszen a szerkesztőségének jó része is az)

- Szécsi Éva, Kertész Ákos, Bartus László, Török Monika, Dániel Péter, akik erre eddig kisebb-nagyobb nyíltsággal utaltak (munkaszolgálatos felmenők, vagy konkrétan bevallott zsidó szülők, nagyszülők, stb.).


És mindez csak esszenciája az oldalnak. A kommentekre már ki sem térek részletesebben.


Minősíthetetlen, szélsőségesen liberális, filoszemita (a világjelentőségű pápaválasztást meg sem említették, de a legutolsó kis palesztin kődobálóról is hosszan cikkeznek, ez is tényszerű dolog), általánosságban a kurucinfó ellenpárja. Trágár, ízléstelen, sajtóhoz nem méltó nyelvezetű (például olyan szavakat olvastam rajta, mint "sz*r", "p*csfej", még csak nem is a kommentárokban, ami pedig nem méltó egy sajtótermékhez), egyoldalú, manipulatív és szemrebbenés nélkül hazug.


Az is beszédes, hogy a beírt kommenteket minden esetben törlik, ha eltér a cikkben megfogalmazott állásponttól, trágársági, etikai szabályokra való tekintet nélkül, pusztán ennyi alapján. Mikor csupán annyit írtam, hogy miért "hazaáruló" az, aki nem republikánus jelöltre szavaz (ugyanis ezt írta az egyik kommentelő, hogy csak a republikánusok támogatják őszintén Izraelt, aki nem rájuk szavaz, az hazaáruló), törölték a hozzászólásomat, és kitiltottak. Szólásszabadság ugye.

Másik böngészőn azt írtam, hogy ha a katolikusok, a reformátusok, a muszlimok, a svábok, a magyarok, az arabok, és mindenki rossz, akkor ki a jó, nem engedélyezték megjeleníteni a hozzászólásomat.


Bartus azt írja, azért hagyta itt a magyarországi népszavát, mert számára "nem elég", inkább "megalkuvó" volt... Ebből lehet sejteni, hogy a baloldalból is a legszélsőbbet képviselik. A hazai baloldali újságok is elítélően nyilatkoztak róla.

Hát ezek vagytok ti. Végre kiviláglott a fogatok fehérje.

2013. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Tökre az az igazság, amit patria leírt.


Elképesztőnek tartom, hogy valaki ezt nem látja át/nem így gondolja , függetlenül attól, hogy bal- vagy jobboldali.

Érdekes, én látom a kuruc szélsőségeit is és az amerikai népszava szélsőségeit is.

2013. márc. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%

Megmondom őszintén, nem gyakran olvasgattam a népszavát, de korántsem olyan szélsőséges mint amilyennek megpróbálod beállítani. Szerintem a kuruc ellenpólusa - persze megverésre uszítás nélkül -, azt mégsem szapulod... Hogy lehet ez? Csak nem egy droid vagy, akinek nem terjed ki arra a programja?


1) Milyen vicces, hogy egyiket sem írja le úgy, ahogy te beképzeled! :D

Szerintem nem Mussolinit másolja, de attól még nem áll túlzottan távol tőle.

Mesélj, ha ennyire zavar a fasisztázás, a komcsizást miért nem ítéled el? (Ezt például pártod egyik kommunista (múltú) tahója engedte meg magának: [link] ) ;) Engem mindkettő zavar, én nem is komcsizok és nácizok, (te igen) de mégsem ordítok sem a kuruc, sem a népszava betiltásáért. Ezen kéne elgondolkodnod, ó hatalmas demokrata!


2) Ha pártod nem beinteni akarna a románoknak, és tényleg segíteni akarná a székelyeket, akkor pl. tárgyalóasztalhoz ülne a román kormánnyal. Ehelyett inkább irritálja őket, ettől a székelyeknek jobb biztosan nem lesz, csak remélhetjük, hogy rosszabb sem... Finoman szólva is szánalmas, ahogy a kommentekkel próbálod alátámasztani az oldal gonoszságát. Vegyük például a gyakorikérdéseket: te is kommentelhetsz, márpedig sokak szerint az általad megformált vélemények túllépik a normalitás határait. Ettől még nem lesz az oldal abnormális.


3) Te normális vagy? Kitől idézel? Ezek a szavak többségében nem szerepelnek az oldalon... :D


4) Már megint egy kommentet idézel? Ezt komolyan gondolod?


5) Még jó hogy idézőjelek közé teszel egy nem-idézetet! :D A cikkel mégsem tudok egyetérteni, a szerző (és te is) nézhetne pár olyan videót, amikor a világháborúban egymás ellen harcoló katonákat hoznak össze. Ők valahogy nem gyűlölik egymást.


6) A holokauszt nagyban különbözik a kommunisták által elkövetett gyilkosságoktól, mégpedig abban, hogy mi alapján gyilkoltak. Mindenki eldöntheti, hogy melyiket tartja rosszabbnak, a szerző a holokausztot, te a kommunistákat, engem meg nem érdekel ez a kicsinyes vita amit ráadásul milliók haláláról folytattok. Mint az ovisok...


7) Megváltoztatták, mi? :D Véletlenül sem te hazudsz, te olyat soha sem csinálsz! (Attól, hogy a látókörszélesítős kérdésedtől kimoderáltattad a hazugságod és bizonyítását, attól még tudok mutatni másik, bár sajnos kisebb hazugságot tőled! ;) )


8) Már megint a kommentek? Na neee...


9) Miért zavarnak a zsidók, te tolerancia bajnoka? Mégsem vagy olyan nagy (fiatal) demokrata? Engem abszolút hidegen hagynak, nyugodtabb is az életem! ;)


A négysoros tulajdonsághalom egy része sajnos igaz rád, így nincs erkölcsi alapod senkire ezt mondani, még ha igaz is!

(Pl. "egyoldalú", vagy "szemrebbenés nélkül hazug.")


Hüpp-hüpp, kitiltottak? :( Engem még sehonnan sem tiltottak ki, igaz nem is provokálok sem a népszaván, sem a kurucon, sem egyéb szélsőséges oldalon.


"Hát ezek vagytok ti. Végre kiviláglott a fogatok fehérje."

Tényleg? Nem tudtam! Kár, hogy nem talált. Nem gyakran olvasom sem a népszavát sem a kurucinfót, mégis megvédem (mindkettőt!) ha ilyen debil "érvekkel" vádolja őket valaki.

Ez a mondatod rólad állít ki egy pontos bizonyítványt. Egy általánosító fideszes zombi vagy.

2013. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!