Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbos kurucinfót...

A szélsőjobbos kurucinfót sokan be akarják tiltatni, de a szélsőbalos amerikai népszava miért nem böki senkinek a szemét?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 14:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%

Én simán betiltanám.


A szélsőségesen liberális pestis épp olyan káros a társadalomra mint a szélsőségesen jobboldali dolgok.

2013. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyik sem böki a szemem. Jobbos vagy balos beállítottságtól teljesen függetlenül szükség van a nép tájékoztatására, szükség van arra, hogy valaki az igazságot is leírja és az állampolgár ne csak a központilag engedélyezett hazugságokból tájékozódhasson. Én mindkettőt szívesen olvasom, ezért írtam, hogy ez politikai beállítottságtól független.
2013. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert az amerikai népszava nem uszít népcsoportok, vallások, országok, társadalmi rétegek ellen, és nem tesz arra utalást, hogy ezek tagjai alacsonyabb rendűek, és ki kellene őket irtani. Kemény hangnemben kritizál, de még mindig megmarad a kulturált keretek között. Nyilván van, akinek ez nem tetszik, de észre kell venni, hogy a két médium között jelentős a színvonalbeli különbség a nepszava.com javára.
2013. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

De igen, böki.


Szerintem a betiltás nem megoldás.

2013. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A szélsőbal az a Munkáspárt. Kicsit más mint az Am. Népszava.
2013. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

"Azért, mert az amerikai népszava nem uszít népcsoportok,



Á dehogy!


Csak náciz, fasiztáz, és beakar tiltani legális pártokat, illetve csak és kizárólag a balib oldalt tartja demokratikusnak, a tudás birtokosainak stb stb.


Ne vicceljünk már.


Arról nem is beszélve hogy a baliben kívül mindenkinek olyan szavakat hazudik a szájába amiket soha nem mondott.


Betiltani nem kellene ettől független, de ezerszám kellene perelni hatalmas összegekre!

2013. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Csak míg a kuruc csak baromságokat ír, addig az amcsi népszava az igazságot. ;)
2013. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%

"Csak míg a kuruc csak baromságokat ír, addig az amcsi népszava az igazságot. ;)



Persze, az egyik az egyik zombi szélőség igazságát a másik meg a másik zombi szélsőség igazságát.

Mikor érted meg ember!

Atól hogy valaki balsi libsi jobbnyik vagy fidesznyik, még nem kell ostobának is lennie! Van ezek a szennyek nélkül is elég tartalom minden felfogásban!

2013. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
Mert a kurucot több idióta látogatja, függetlenül attól még azt sem kéne betiltani. Tombolják ki nyugodtan magukat az elmebetegek egy internetes gettóban, ha ahhoz van kedvük. A tiltással csak önigazolásnak vennék az elborult elméleteiknek.
2013. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

#8


A kuruc csak a fidesz által cenzúrázott híreket hozza le úgy hogy a szövegben az elkövetőt átírják mocskos cigóra meg zsidóra, míg a népszava lehozza azokat a híreket amiket a fidesz eltussol és másképp nem jutna el hozzánk.

2013. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!