Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Fidesz...

Mi a véleményed a Fidesz székház elfoglalásáról?

Figyelt kérdés
Igaza volt a Savas bácsinak?
2013. márc. 8. 21:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy akörül forog a világ. És nem is feltétlen az állás a lényeg. Lehet becsületes munkája valakinek anélkül is, hogy foglalja a helyet az egyetemen azok elől akik tanulnának. Akik az előadáson és nem kapu bejáró előtt ülnének. Én ezt mondtam.
2013. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%

"Egyébként pedig vastagon számít,hogy kik állnak az ún "tüntetések" mögött"


Érdekes én voltam kint tüntetésen, a saját, szabad akaratomból és nem azért, mert valaki utasított rá/fizetett érte.

Miért olyan hihetetlen, hogy tüntetés alakuljon ki pártok támogatása nélkül?

Az, hogy egyébként az ellenzéki pártok ki akarják használni a lehetőséget más kérdés... De mégis többször elhangozott korábban is a tüntetéseken, hogy NEM akarnak pártokat látni ott.

2013. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én most szeretnék egyszerre több kialakult kérdésre válaszolni.

Először a kérdezőnek: a savas bácsinak nem a véleményével volt baj. Semmi gond ha az emberek nem értenek egyet mindenben. Ezzel sem kellet. De ahogy ennek hangot adott, szerintem nem méltó az emberi viselkedéshez. Lehet passzívan, békésen és persze erőszakosan, fenyegetőzve is reagálni egy témára. Mindenki döntse el maga kinek mi jön be, mivel tud azonosulni.

Természetesen, mivel az ücsörgők között voltam, egyetértek velük.

Aztán a kommentelőknek:

Mosolyogva olvasom a sok összeesküvés elméletet. Engem senki nem bérelt fel, senki Nm fizetett ezért. Az én szabad, önálló döntésem volt.

Egyébként egyetemista vagyok. Nekem is sokat kell tanulnom a szorgalmi időszakba is... majd bele szakadok sokszor. De megvan a fontossági sorrendem, és a megmaradt szabadidőmet hobby helyett most erre fordítottam. Vittem magammal egyébként könyvet is, hátha tényleg sokáig elhúzodik. Egyébként ha ezek miatt csúsznék fél évet, ezért úgy gondolom megérné (nem az adófizetők pénzéből, mert sajnos diákhitelből kell tanulnom...).

A röghözkötés szerintem sem feltétlen ördöktől való dolog, de vegyük figyelembe, rengeteg statisztika kimutatta, a külföldön dolgozók rengeteg hasznot hoznak a magyar gazdaságnak, mert nem innen kapják a fizetést, mégis éves szinten hihetetlen összegeket küldenek haza!. Azzal már viszont nekem is problémám van, hogy ezt alkotmányba akarják foglalni.

Azt is nézzük, hogy másik 7 pontunk is volt.

A törvény, törvény. ki lehet próbálni a röghözkötést, megnézni javít e a gazdaságon, de alkotmányba foglalni? És ha rájövünk, hogy jobb a gazdaságnak a hazautalt pénz, mint a növekvő munkanélküliség? Késő...

A többi pontról nem is beszélve, mint pl.: alkotmánybíróság jogkörének szűkítése, egyháztörvény, család fogalma, egyetemi autonómia, hajléktalankérdés, kampánykérdés, ...

Ha így gondolják,legyen. De alkotmányba írni, aminek a feladata az alapjogok védelme lenne, és egy réteg gondolatait belevésni, úgy, hogy több témában már az alkotmánybíróság kimondta, alkotmányellenes...

2013. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Igen észrevettem a rengeteg nyelvtani hibát, de nézzétek el, telefonról kicsit nehezebb... :)
2013. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!