Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Fidesz...

Mi a véleményed a Fidesz székház elfoglalásáról?

Figyelt kérdés
Igaza volt a Savas bácsinak?
2013. márc. 8. 21:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%

"Nem mindenkinek van szüksége non-stop könyv fölött ülésre az egyetem elvégzéséhez.

(Nem, itt nem az épphogy 2-essel átcsúszásról beszélek, nem büfészakról és nem csalásról a vizsgákon.)

Van akinek jobban megy a tanulás és van akinek kevésbé. "


Szívből örülök, hogy az összes kint lévő egyetemistának ennyire jól megy a tanulás! Nálunk meg tanulnak az emberek, mi biztosan nagyon hülyék vagyunk:) Remélem egy nap lehetek olyan okos, hogy veletek ülök egy kapubejárón nagyon király lenne. Bár nem tudom kockáztatnám e a sok tanulást, hogy aztán Londonban mosogassak veletek.


"Nem hiszem,hogy egyetemista vagy,ha mennyennek írod a menjent."


Nem az Írj helyesen a gyakori kérdésekre szakon vagyok jelenleg, de ha már a szőrszálhasogatásnál járunk "menjent" sincs.

2013. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
51%
Te meg a tanulás, el tudom képzelni... Miért? Pillanatnyilag nincs is vizsgaidőszak! Márpedig vizsgaidőszakon kívül a legtöbb egyetemistának elég sok szabadideje van. Én tudom, mert én tényleg jártam oda, ellentétben veled. Még a vesszőket sem tudod helyesen kitenni. (Persze ha azt milyen színvonalú emberek jutottak be tömegével, talán mégis bekerülhettél valahogy. Ebben az esetben elnézést.)
2013. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Az egyetemistákról megvan a nem pozitiv véleményem.Okoskodó,iszákos ,világotmegváltaniakaró idióta társaság tisztelet a kivételnek.Kiváncsi lettem volna ha a gyurcsány kormány ideje alatt lett volna Mszp székház foglalás hány fog maradt volna a szájukban a sünök rohama után.Örüljenek hogy a jobboldal ilyen demokratikusan kezelte a kérdést.Én füstgránátot dobtam volna közéjük és nem nápolyival meg kakaóval traktáltam volna öket .
2013. márc. 8. 23:31
 14/34 anonim ***** válasza:
24%

"Pillanatnyilag nincs is vizsgaidőszak!"


Na igen:) csak akkor kell tanulni, hogy meglegyen a tárgy a többit ki nem sz*rja le, hiszen kitudod majd adni a sajtburgert nélküle is. Máskor véletlenül se fogj egy könyvet sem! Még a végén nemlennél ekkora ****. Nálatok zh-k sincsenek? Melyik mekis mosogató képzőbe jársz?


Te ne beszélj színvonalról, amikor azért szívatod az embert mert folyamatosan tanul, mert te csak vizsgák előtt vagy képes rá. Akkor nem talán bekerülhettem, hanem te talán nem fogsz kihullani az egyetemről. Én az idén végzek szóval a kihullás nem fenyeget. Nyilván a hamburgeregyetemeken nemfognak olyan számonkéréseket tartani, beadandókat, feladatokat adni mint nekünk ezek szerint, hogy tanulásra sarkaljanak. Vagy csak én nem olyan szakot végzek, amin átlehet libbenni egy kettessel, csak a vizsgákra való tanulással.


És már mondtam, hogy inkább érvelj, és ne az írás hibákra hívd fel a figyelmet, mert semmi köze semmihez. Ez csak szőrszálhasogatás... Már mondtam, hogy nem szépírást tanulok.

2013. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Vadkan01 ***** válasza:
42%
Gyakori kérdések egyre több személyeskedéssel van tele, rémes :(
2013. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%
Ha ezt pár éve csinálják az MSZP székházzal, csúnyán összeverték volna a tüntetőket. Azért jó látni, hogy amióta Fidesz van, még egyszer sem került sor rendőri túlkapásra. És egy ilyen akciót is meg tudtak úszni, véresre verés nélkül.
2013. márc. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Komplikato ***** válasza:
76%

Érdekes válaszok mindenki hülyének tetteti magát vagy valóban hülye? Tényleg tudni akarom.


Van egy tiltakozás. Mi ellen van a tiltakozás? Ja az nem érdekes, mi? nem kell vele foglalkozni?


Az ellen volt tiltakozás, hogy bármilyen TÖRVÉNYTELEN, EMBERTELEN, ALKOTMÁNYELLENES szemetet belel lehet írogatni az Alaptörvénynek csúfolt pár hetente javítgatott bizbaszba.


100%-ig támogatom a tiltakozást. És lehet rugózni "ki áll mögötte", mert elő nem fordulhat, hogy egy 20 év körüli ember magától ugye elmegy ilyesmire, de NEM ÉRDEKEL. Az érdekel, hogy az ország szempontjából nagyon fontos dologról van szó, konkrétan a gengszterváltás óta a legfontosabbról.


És az, hogy az ügy kapcsán már az EU és az USA is érdeklődik azt jelenti, hogy más civilizált országban is fontosnak tartják.


Ja és egy kis hangulat jelentés Pécsről:

"Ma a fiatalok bementek a Fidesz-székházba, kérdem én; ha mi, bányászok megyünk be, akkor mi lesz ott? Ha nem engednek be a kerítésen, alábújással is be tudunk menni, rájuk robbantjuk az épületet, ha ez így folytatódik. Meg kell állítani ezt a szemét, mocskos bandát, mert elveszíted a gyermekedet, az életedet, éhen döglesz."


Mert ennyire jól mennek a dolgok ...

2013. márc. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Komplikato ***** válasza:
69%

"Azért jó látni, hogy amióta Fidesz van, még egyszer sem került sor rendőri túlkapásra."


Sorold fel kérlek, hogy mióta a Fidesz van hányszor jutottak el 100.000 a Kossut térre tüntetni? Ööö ... már amikor demokratikusan le nem záratták ugye.

Hányszor volt kockakő dobálás, autó és kuka gyújtogatás és bolti kirakatok szétverése?

Ja most nem csinálják? És ennek semmi köze ahhoz, hogy akik 2006-ban csinálták azok most őrzik a Fidesz székházat? JÉÉÉÉÉ!

Meg tök véletlenül foci drukkerek "önként" mennek a kormányt szidni merő emberek ellen. Minő meglepetés. Csak nem ők gyújtogattak 2006-ban?

2013. márc. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 bumbi02 ***** válasza:
82%

Azért mielőtt itt példálóztok azzal, hogy 2006-ban ezért mit kaptak. Fontos különbség.


Ez egy békés akció volt, az pedig arról szólt hogy kapjuk szét a belvárost, és raboljuk ki az MTV-székházat.


De annyi párhuzamot vonnék a kettő közt, hogyha 2006-os rendőri intézkedéseket vizsgáltuk, akkor most vizsgáljuk azt is, hogy a Fideszes bérelt legényeknek (például annak, aki emberölésért ült 14 évet) milyen joga volt intézkedni....Remélem olyan alaposan kivizsgálják ezt is, mint a 2006-os rendőri intézkedéseket.

2013. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
27%
67 %-os: halljuk, te milyen szakra is jársz?
2013. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!