Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Fidesz...

Mi a véleményed a Fidesz székház elfoglalásáról?

Figyelt kérdés
Igaza volt a Savas bácsinak?
2013. márc. 8. 21:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
3%
Szoftver fejlesztő, így programnyelveket kell állandóan tanulnom, és ezért nem elég bemagolni csak a vizsgákra a tanulnivalót, aztán élni tovább s*gghülyén. Te hol mosogatsz? Bocsánat még tanulsz. Te mit tanulsz?
2013. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 bumbi02 ***** válasza:
84%
Érdekes, bátyám külföldön tanul programozást, és mégse kell éjjel nappal könyv felett ülnie.. Bár ez már nagoyn nem vág a kérdéshez..
2013. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
4%

Besz*rok mindenki a seggét mereszti és csodálkoztok hogy nincsen munka Magyarországon?


Nem azt mondtam hogy fel nem állok a könyv felől, szoktam enni képzeljétek, sportolni, hobbimnak élni, de nem csak a vizsgákra tanulok, kell amúgy is tanulni, beandalodni miden héten többször is, amit alaposan kidolgozok, hogy jó jegy legyen az ösztöndíj miatt. zhkra is tanulok de nem sokat kell ha a félévben folyamatosan tanul az ember.


Én sem értem hogy miért offoltuk be így a témát, meg hogy miért baj ez ennyire hogy én tanulok???


Én az egészet arra írtam, hogy még szakközépiskolába is több tanulnivalója van ezek szerint az embereknek. Ha a sok tróger ül a Fidesz székház előtt mert olyan szinten ráér hogy nem igaz. Erre írtam, hogy én például tanulok is, de ezek szerint egyedül én csinálok ilyen őrültséget, hogy a vizsgákon kívül is tanulni merészelek. Pedig mindenki más olyan lángész, hogy a vizsgák előtt bemagolja egy nap alatt aztán olyan f*sza szakember lesz belőle hogy ihaj.


De jól megmutattátok legalább, hogy miért is kell a röghöz kötés és egyebek, mert az adófizetők pénzén tengődtök ti is, csak ti még arra sem méltatjátok a rátok költött százezreket, hogy tanuljatok ha már ott ülhettek ingyen, ti inkább abba a kézbe haraptok ami etet titeket gratulálok.

2013. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
72%

Vajon most miért mocskos balliberálisok az egyetemisták, és amikor a 2006-os népszavazáson részt vettek, akkor miért voltak tudatos magyar polgárok?

A savas bácsinak akkor se lett volna igaza, ha az egyetemistáknak meg nem. Így senkivel szemben nem viselkedhet egy normális kulturált intelligens ember. A bácsi nem is az.

Mellesleg negyedszerre módosítják a gránit szilárdságú alaptörvényt, 24 milliárddal költenek kevesebbet a felsőoktatásra mint két éve, a 67 ezer forintos közmunkabért 47 ezerre csökkentették, a GDP csökken, a munkanélküliség nő, még akkor is, ha a fidesz manipulálja a statisztikákat, az infláció magas stb... Szerintem az a hülye, aki ezen nem háborodik fel.

2013. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%

@11:39: Akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz...

Én ELTE IK-n vagyok MSc-s és hiába van most is kb 4-5 beadandóm soron és zh-m mégis van időm mindenre mellette...

Nem, nem vagyok zseni, de nem nehéz, csak szervezés kérdése. (Éééés igen, kapok ösztöndíjat is, bár idén nevetséges összegek vannak.)


A programnyelveket pedig elég baj, ha tanulnod kell.

Miben különbözik a legtöbb nyelv?

A szintaxisban maximum (most tekintsünk el a funkcionális nyelvektől).


Azt pedig, hogy most akkor tabulálni kell a blokkok létrehozásához, vagy {}-et használni, nem nagyon kell "tanulni", illetve nem valami sok megtanulni...

Azt a pár fontosabb utasítást ami még különbség pedig szintén baromi gyorsan meg lehet tanulni.



De, hogy a válasz ne legyen nagyon off:

A bácsi egyszerűen kulturálatlanul viselkedett.

Normális ember ilyet nem tesz, ha igaza van, ha nem.

2013. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Azért a C++ és az Assembly között nem sok hasonlóságot találtam:) Nekem legalább is külön kell tanulni, sőt még elég durván ismerni kell hozzá a processzort is, és úgy amblok a számítógép architektúráját. Elhiszem hogy C alapú nyelvek ugyan azon szintaktikán alapulnak ez nyilvánvaló de vannak mások is.


És írtam hogy nekem is van szabadidőm! De nem annyi, hogy épületek előtt ülök napokig, meg hónapokig tüntetek azok ellen akik fizetik a tanulmányaimat. Mert nálunk tartanak órát, gyakorlatot, előadást is. Lehet ez is csak nálunk van máshol órák sincsenek, így bejárniuk nyilván nem kell ez esetben megértem. Pont hogy vizsgaidőszakban nincsenek órák, akkor elhiszem, hogy napokig ülnek ott teendő nélkül. De amikor az adófizetők pénzén fizetett óra helyett azért ülnek máshol, mert még azért is fel vannak háborodva, hát vicc... Szóval feltételezem mindenhol ez van, hacsak nem felvették a neptunon a Fidesz székház előtt ülés elméletet vagy inkább gyakorlatot? Vagy ez szabadon választható? Esetleg testnevelésbe számít bele?

2013. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Tessék befejezni az offolást mert mindenki piros ujjat fog kapni ezután,ez nem egyetemi büfé ,ott blabláljátok ki a témáitokat.
2013. márc. 9. 13:09
 28/34 anonim ***** válasza:
25%
Ez meg nem egy egyetemistátok szidalmazó fórum. Te meg menj akkor az öregek napköziébe "blabálni" az egyetemista ellenességedet. :-)
2013. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
53%
Az igaz,hogy az egyetlenpisták manapság roppant nagyképűek,gyakran a semmire.Leírja azt,hogy mennyen,aztán még meg is magyarázza.Itt kezdődik a szégyen szerintem.Egyébként a mosogatáson kívül nagyon sok munka létezik amivel keresni is lehet és becsületes is,meg hasznos is.Nem csak a jogászok és a közgazdászok,meg az informatikusok körül forog a világ,még ha ők ezt is képzelik magukról.
2013. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig vastagon számít,hogy kik állnak az ún "tüntetések" mögött,mivel egyrészt ezek nem a spontán "népharag" kiváltotta gyülekezések,másrészt a kormánypártok által módosított törvénytervezetek ellen kapálóznak,ez színtiszta politikai mozgolódás,jól pénzelt,jól felépített.Valódi célja a közvéleménybe sulykolni,hogy diktatúra,jogtiprás és hasonló törvénytelenségek vannak itt,hogy úgymond megérett a helyzet a kormányváltásra.Ugyan már,ki hiszi el,hogy ez nem egy ellenzék oldaláról generált cirkusz? Érdekes módon ezek a mozgolódások pont a tömegdemonstrációnak is beillő ún. "évértékelő" gyűléssel estek egybe,Mesterházi frizurát váltott,többet szerepelnek,választási szövetségek alakultak,mi meg higgyük el,hogy mindez spontán történik.
2013. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!