Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha valaki (Pl a...

Miért baj az, ha valaki (Pl a Jobbik) felemlegeti és elítéli azt, hogy Izrael a gázai mészárlásban főleg palesztin civil gyermekeket és felnőtt civileket gyilkolt?

Figyelt kérdés
A liberálisok általában erről nem szoktak beszélni, csak szélsőjobboldali bűnről és arról, hogy nem szabad hagyni, hogy a történelem megismételje önmagát. Miért van ez?

2013. márc. 8. 20:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/176 anonim ***** válasza:
61%

20.


Általában az Izrael ellenesek szoktak a palesztinokkal foglalkozni.

Azért mert így vágnak vissza a zsidók nácizására.A zsidók mindig kihúzzák a náci, antiszemita kártyát , az

"ellenzéknek" meg van egy palesztin kártyája.


Nyugaton inkább a liberálisok tüntetnek Izrael ellen és a palesztinok mellett.


A Cél egy független , szabad palesztin állam létrehozása.


Az viszont igaz hogy Izrael megszállás alatt tartja Palesztínát.Csak nézz meg 1946 előtti etnikai térképet , statisztikákat ,adatoakat

2013. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/176 tetro ***** válasza:
60%
Ez mind rendben van. Mi közünk van nekünk ehhez az egészhez? Miért téma ez, és miért nem téma száz másik konfliktus?
2013. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/176 anonim ***** válasza:
63%
mert az orbitálisan primitív "ellenségem ellensége a barátom" politikáját követik. rohadt nagy demagógia. el ne hidd, hogy őket egy pillanatig is érdeklik a palesztin emberek, nem olyan érzékenyek ők szociálisan.
2013. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/176 anonim ***** válasza:
37%
Az iszlám szélsőségeseket (akiket te palesztin szabadságharcosoknak nevezel) csak a Jobbikhoz hasonló ostoba szélsőbaloldali mozgalmak támogatják szerte a világon.
2013. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/176 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez a jobbik reklám is fordítva sült el.
2013. márc. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/176 A kérdező kommentje:
Ja, főleg ha ez reklám lett volna. Akik ide írtak olyan véleményt, ami Jobbik-ellenes, máshova is azt írnak, akármit kérdezel. :) Az viszont engem is érdekelne, hogy a MAZSIHISZ miért szól bele a magyar belpolitikába, méghozzá úgy, hogy már eleve parancsolóan lép fel. Miért nem a buddhisták vagy a baptisták csinálják ezt? Miért egy nyíltan Izrael barát szövetség? És idevonatkozik a többi izraelita egyház is, amelyek szintén ugyanezt csinálják. És a Jobbikon kívül ezért miért nem szólal fel senki, hogy azért álljon már meg a menet..Sőt, a kormány és a többi politikai párt még teljesíti is, vagy igyekszik a kedvükben járni. És mint feljebb írtam, ez nyíltan Izrael barát szövetség. Holott a palesztinokért senki sem szólal fel a Jobbikon kívül. Itt a párhuzam.
2013. márc. 9. 00:52
 27/176 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan kiállok a palesztinok mellett, szerintem minden nemzetnek joga van a szabadsághoz, függetlenséghez és igazságos bánásmódhoz. Aki ezeket a jogokat bármilyen néptől vagy nemzettől elvitatja, az NEM demokrata, és nem demokratikus elvek mentén gondolkodik. Az önvédelem joga is megillet mindenkit - természetesen - de ez nem mehet a másik nép elnyomásába.
2013. márc. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/176 anonim ***** válasza:
78%

Miert baj?

Azert mert amit a kerdesben felsorolsz EGYSZERUEN NEM IGAZ!!!!!

2013. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/176 bumbi02 ***** válasza:
35%

Engem csak azért zavar, mert nem egységesen a civil gyilkolás ellen lépnek fel, vagy az igazságtalanság ellen, hanem csak a zsidók bűnei ellen.


Például a kolumbiai FARC konfliktusról biztos nem olvasol a kuruc.info-n. 200 ezer ember vesztette életét ott az elmúlt 50 évben, és nagyjából 2 millióan menekültek el az otthonukból. A FARC kényszeríti az ottani lakosságot hogy kokaint termeljenek, majd azt eladják, és ebből fedezik a költségüket. Ez miért nem zavar legalább annyira mint a palesztin-izrael konfliktus? (szerintem ez még rosszabb is)


A szomáliai polgárháború miért nem zavar? 300-400 ezer halottja van eddig.


A beludzsisztáni konfliktusban 1000 civil halott van az elmúlt években és nagyjából 150-200 ezren menekültek el.


De sajnos itt nincs egy zsidó se, akit okolhatnátok, így kevésbé érdekel titeket.


Na engem ezért idegesít, mikor a Jobbik nagy hősként kiáll a palesztinok mellett. Mert egyértelműen látszik, hogy azért áll ki mellettük, hogy a zsidók ellen legyen.

2013. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/176 A kérdező kommentje:

28

Nem igaz? Akkor talán nézzél utána :)

2013. márc. 9. 12:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!