Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha valaki (Pl a...

Miért baj az, ha valaki (Pl a Jobbik) felemlegeti és elítéli azt, hogy Izrael a gázai mészárlásban főleg palesztin civil gyermekeket és felnőtt civileket gyilkolt?

Figyelt kérdés
A liberálisok általában erről nem szoktak beszélni, csak szélsőjobboldali bűnről és arról, hogy nem szabad hagyni, hogy a történelem megismételje önmagát. Miért van ez?

2013. márc. 8. 20:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/176 A kérdező kommentje:
Jobbik programjában minden benne van.
2013. márc. 8. 20:51
 12/176 A kérdező kommentje:
De egyébként a MAZSIHISZ meg az egyéb izraelita szerveztek foglalkoznak velünk. "Felszólítják erre a kormányt, felszólítják arra a kormányt"..Milyen alapon? Ők nem egy nép által felhatalmazott párt, amelyiknek joga van felszólítani bármire is a kormányt. Nem a Jobbik foglalkozik velük.
2013. márc. 8. 20:58
 13/176 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig csak a 2010-es programjukat olvastam az is inkább egy rossz vicc volt. Elhiszem hogy ezzel a zsidózással, cigányozással a debil emberek között nagy sikert lehet aratni de arra is érdemes lenne gondolni, hogy a hangos zsidózás cigányozás meg a közhelyek puffogtatása kevés egy ország irányításához. Már önkormányzati szinten is csúnyán megbuktak, akkor egy országot rájuk bízni. Hát én személy szerint a retyóm pucolását nem bíznám Vonára meg a cigóbbikra.
2013. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/176 anonim ***** válasza:
26%

"Én eddig csak a 2010-es programjukat olvastam


Azt nem mondtad hogy te tudsz olvasni?


Amúgy a Jobbiknak van csak és kizárólag értelmes gazdasági elképzelése sajnos, a jövőt illetően.

Az hogy sokaknak a felfogóképessége nem teszi lehetővé hogy megértse, az más kérdés. Ahogy az is, hogy magukat az elképzeléseket a média mágia miatt csak akkor tudja valaki áttekinteni, ha célirányosan keresi. Ugyanis agyon van hallgatva.

2013. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/176 A kérdező kommentje:
Feljebb írtam, hogy a MAZSIHISZ foglalkozik velünk magyarokkal. Az, hogy a Jobbik felveti a cigánykérdést, a cigánybűnözést, az nem cigányozás, hanem egy valós probléma. Ez tény. Az pedig, hogy a csőd szélén van az ország, meg hogy üres az államkassza..Hát a cigány integrációra milliárdokat költünk évente, láthatóan feleslegesen. Hidakat építenek a semmi közepére, korrupció gyanús körülmények között. Autópályát 3-4x annyiból építenek, amennyibe kerülne. Vagy akár a 4-es metró. És ez 22 éve, minden kormány alatt így ment. Van itt pénz, csak ellopják, és sokszor rossz dolgokra költik. Ha meg nem, akkor is a többszörösét, amennyit kellene. A Jobbik még nem kapott lehetőséget, hogy bizonyítson, hogy ők nem ezt csinálnák.
2013. márc. 8. 21:08
 16/176 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=LT_qz8xVyQk

Ez nem éppen azt tükrözi, hogy megbuktak, nézd meg :)

2013. márc. 8. 21:11
 17/176 anonim ***** válasza:
68%

#15

Mi az hogy nem kaptak? A 90%-uk ex-fideszes. Kaptak lehetőséget és megbuktak.

2013. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/176 A kérdező kommentje:
90%-uk ex-fideszes? :D Te miről beszélsz? :D
2013. márc. 8. 21:13
 19/176 anonim ***** válasza:
75%

"Azt nem mondtad hogy te tudsz olvasni?

"


Pedig a tanulatlanság leginkább rátok jellemző.

2013. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/176 tetro ***** válasza:
69%
Engem egy dolog érdekelne nagyon. Mi a francért központ téma az nálunk? Miben érinti ez Magyarországot? Miért nem hallok folyamatosan a szudáni gyerekkatonákról, vagy az észak-koreai rezsim bűneiről? Miért az Izraelről hallok folyamatosan? Afrikában gyerekek ezrei hallnak naponta éhen, a Jobbikot mégis valamiért csak a Palesztin gyerekek mozgatják meg, hogy lehet ez?
2013. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!