Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha valaki (Pl a...

Miért baj az, ha valaki (Pl a Jobbik) felemlegeti és elítéli azt, hogy Izrael a gázai mészárlásban főleg palesztin civil gyermekeket és felnőtt civileket gyilkolt?

Figyelt kérdés
A liberálisok általában erről nem szoktak beszélni, csak szélsőjobboldali bűnről és arról, hogy nem szabad hagyni, hogy a történelem megismételje önmagát. Miért van ez?

2013. márc. 8. 20:00
 141/176 tetro ***** válasza:
Igen, azok miatt élhetetlen az ország, akik képesek egymást elfogadni... Már régóta tudjuk a történelemből, hogy az elfogadás szüli a feszültséget, és nem a szegregáció és az azzal járó gyűlölködés.
2013. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/176 A kérdező kommentje:
A libsiknél pofátlanabb, képmutatóbb embereket a Föld nem hordott még a hátán. Mindenki fogadja el a ti agymenéseiteket, de ti mondjuk a hungaristákat nem fogadjátok el, vagy akár azt, aki nem veletek ért egyet..
2013. márc. 15. 21:06
 143/176 A kérdező kommentje:

"Ha zavar akkor költözz el Iránba,Irakba,Szíria vagy ahol nicsenek "libsik"!!"


Irány Izrael. Megvan oldva a probléma!

2013. márc. 15. 22:16
 144/176 tetro ***** válasza:
Szerintem neked nem való Izrael, inkább máshová menj...
2013. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/176 A kérdező kommentje:

jajj tetro :D

A szokásos "belekötök mindenbe, mert kib@szottul nem tudok az előző mondatokra reagálni" :D Ha még szöveget sem tudsz értelmezni, hogy oszthatod itt az észt bármiből is? :D

2013. márc. 15. 22:44
 146/176 tetro ***** válasza:
Csak az olyanba kötök bele, ami szarul van megfogalmazva. Ebből mondjuk egyáltalán nem volt egyértelmű, hogy nem te akarsz elutazni... :D
2013. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/176 tetro ***** válasza:
Adjak kölcsön sporttáskát? :D
2013. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/176 A kérdező kommentje:
Nyilván azért másoltam be valaki más hozzászólását. Te akkora egy zokni vagy, hogy hihetetlen. Mindenbe belekötsz, amikor már sz@rba vagy, és a másiknak igaza van. Mert nincs érdemi információd. Libsi :D
2013. márc. 15. 22:48
 149/176 tetro ***** válasza:
Most épp miért is voltam szarba? Mert azt se vettem észre... Nem figyelek annyira, na...
2013. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/176 A kérdező kommentje:
Csak utalni tudok egy régebbi hozzászólásomra, miszerint te csak azt veszed észre, amit észre akarsz venni. Így nem nehéz azt hajtogatni, hogy mennyire "igazam" van. Ha valami már olyan, amire nem tudsz éremben reagálni, jön az aprólékos kötözködés. Te le sem tagadhatnád, hogy libsi vagy :D
2013. márc. 15. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!