Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért retteg az Egyesült...

Miért retteg az Egyesült Államok Kínától? Talán a kezdete a globálkapitalizmus felszámolásának?

Figyelt kérdés
Nincs semmi különös és erre utaló az írásban, de az USA t ismerve, a legjobb védekezés a támadás és ugye minden a gazdaságból indul és a pénz körül forog!

2013. febr. 22. 10:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem privátba csinálnád?


"Az üzenet szövege: Ennyi ökörséget!

Csak kiragadva.


"Kína nem bír az emberekkel ugye?

Az a Kína aki autoriter minimum, ahol ha lassan is de emelkedik az életszínvonal (((LASSAN hangsúlyozom)))

Ahol a környezetvédelem a demokrácia a szakszervezet a világba sem.


Nyilván Kínába fognak lázongani."


Nálunk sem várta senki 56-ot, mégis összehoztuk valahogy. Valamint ne felejtsd el ott mégis csak több mint egymilliárd ember él, aminek bőven elég, ha csak tizede fellázad valamiért.


"Értelmetlen és logikátlan."


Számodra.



"Persze te úgy képzeled hogy Kína még mindig a görnyedt hátú varrónők világ. Tévedés. Kína a világon a legnagyobb K+F befektetője."


Amerika költ a világon a legtöbbet az egészséges étkeztetés propagálására, mégis ott étkeznek a legkevésébé egészségesen. Attól, hogy pénzt ölünk valamibe nem biztos hogy mgtérül.


"Olyan preciziós gépgyártás kezd kialakulni ami felveszi a versenyt bármely technológiával. Csak autógyártó van nála egy tucat akiknek a technológiáit birtokolja lévén hogy vegyesvállalati koncepció mind."


Az olaszoknál is van egy tucat ami ráadásul be is futott, de mégis szarban vannak. Arról nem is beszélve, hogy a nyugati illetve távol keleti kocsik, olcsó koppintása elég csak a márkajelre ránézni)

csupán amit feleannyiért árulják. Önálló fejlesztés lenne?


"Te el vagy vazsárolva teljesen."


Végülis én képzelem, hogy 1 milliárd embert tökéletes kontroll alatt lehet tartani BÁRMI is történjen, és én tartom az összelopkodott, illetve a készen odatelepített technológiát önálló innovációnak.


Tényleg én vagyok az, aki teljesen el van tévedve...

2013. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Látom, elég sokan vagytok USA-utálók, de a gazdaság mozgatórugói még mindig a hitelek (ezzel együtt a kötvények, részvények, melyeket az USA árul), nem pedig az "óccó öccá forin'" termékek. Különben is, inkább élek kapitalizmusban, ahol legalább szabadság van, mint egy kommunista diktátor parancsait teljesítve.
2013. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csupán amit felannyiért árulják -csupán feleannyiért árulják
2013. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!