Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt következmények nélkül lehet?

Ezt következmények nélkül lehet?

Figyelt kérdés

Véletlenül odakapcsoltam a TV-n épp Gyurcsány beszélt az egyik csatornán. Nem figyeltem csak azt halottam, ahogy lenácizta a Fideszt, és a Jobbikot csont nélkül.


Mélységesen felháborít, hogy egy bukott ember akit elzavartak kormányról, akiről kiderült, hogy nem csináltak semmit, és átvertek mindenkit, most is olyanokat beszél aminek semmi alapja, hazugság. Na de még a tetejébe, hogy lenácizza a pártokat. Ilyen létezik? Meg ezt így hagyják? Ez rágalmazás nem? Vagy bármit mondhat? Hogy van ez?



2013. febr. 19. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést, én is hallgattam a beszédet, és Gyurcsány NEM nácizta le a FIDESZ-t. Kifejezetten úgy mondta, hogy a FIDESZ NEM náci párt, csak megnyitotta az utat a nácik előtt. Ez azért nem ugyanaz. A Jobbikot valóban lenácizta, de hát ez meg tényleg igaz is.


Amúgy meg, amikor te vagy a hasonlóan gondolkodók naponta rutinból kommunistázzák a baloldalt, azt következmények nélkül lehet? Igen, olyannyira, hogy Orbánék még az Alaptörvényükbe is beírták ezt. Akkor miről beszélünk?

2013. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Tudsz valakit, aki nem ezt teszi? Persze mind a maga csatornáján, mert a másik nem engedi a sajátján szóhoz. Mára ez az állapot a norma, aki nem így tesz, nem is jut szóhoz. A tömeg meg málénak, hülyének, bénának tartja. Meghonosították a szavakkal gyilkolást, a társadalom hagyta. Akkor most miért nem tetszik?

Majd meghonosítják a valódi gyilkolást is, ott már nem kérdés, ki hagyja, aki nem akarja, azzal végeznek. Ilyen a kényszerpálya jellemzője.

2013. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"semmi alapja, hazugság"


#3


Ezt a mondanivalójára értettem nem arra:) De amúgy az sem igaz mert azt mondta, a nácik már itt vannak, itt masíroznak. De masírozó nácikat én nem láttam még sehol pedig gyakran ülök autóba.


#4


De ha engem lenáciznának rosszul esne, mármint szerintem sértő.


#5


Az biztos.


#6


Sosem nézem véletlen akadtam rá, csak hallom mit mond, úgyhogy meghallgattam mit beszél.


#9


Konkrétan mindenkit lenácizott mindenkit maga a Fideszre mondta, meg a Jobbikra is. Hogy új náci párt meg már masíroznak meg faji alapú kormány meg hogy minket megvernek, ezért össze kell fognunk mert mi sokszínűek vagyunk ilyenek. De kb. azt mondta szó szerint mint amit #7-es válaszoló írt első 2 sorba.


#10


Természetesen az jobban felháborít, de hogy kiáll és ezek után rágalmaz másokat ez azért hallatlan.


#11


Először igen azt mondta, utána nácizta le nem kérdezek ha nem így lett volna. Nézd vissza végig azon célozgatott igen, után mondta h faji alapú kormány meg újnácik meg mit tudom én.

2013. febr. 19. 17:52
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

"fikázni de tök igaza volt. És ugyebár az igazság kimondásáért senki nem vonható felelősségre. ;)"


Amíg nem a kedvenceitekről mond valaki valamit. Na ez a szoclib kettős mérce!

Gondolom ennyi %-ot az ilyen "hasznos" válaszokkal szedtél össze.

2013. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

""Ez rágalmazás nem? Vagy bármit mondhat? Hogy van ez?""


Igen bármit mondhat. De amikor a média szabadságról van szó természetesen azt mondják, hogy a csatornákat cenzúráza a fidesz pedig ehez hasonló dolgok az ujságokban is megjelennek. Pedig ez is egy élő példa az ellenkezőjére.

2013. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Magyarországon?Simán.
2013. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, mikor mimdegyik párt ezt csinálja.


Baloldal->kommunista

Jobboldal->náci

2013. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!