Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt következmények nélkül lehet?

Ezt következmények nélkül lehet?

Figyelt kérdés

Véletlenül odakapcsoltam a TV-n épp Gyurcsány beszélt az egyik csatornán. Nem figyeltem csak azt halottam, ahogy lenácizta a Fideszt, és a Jobbikot csont nélkül.


Mélységesen felháborít, hogy egy bukott ember akit elzavartak kormányról, akiről kiderült, hogy nem csináltak semmit, és átvertek mindenkit, most is olyanokat beszél aminek semmi alapja, hazugság. Na de még a tetejébe, hogy lenácizza a pártokat. Ilyen létezik? Meg ezt így hagyják? Ez rágalmazás nem? Vagy bármit mondhat? Hogy van ez?



2013. febr. 19. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy az ATV sugározza ezt a szennyt Gyurcsány Ferenc Évertékelő címmel.
2013. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen ott volt. Csak elkapcsoltam, mert amúgy is rossz a vérnyomásom, nem akarom jobban felhúzni magam.
2013. febr. 19. 17:28
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

"semmi alapja, hazugság"


bár úgy lenne...sajnos a jobbik tényleg egy kissé fasisztoid párt

2013. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Mivel a náci nem feltétlenül sértő szó, szerintem igen.
2013. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
A liberálisoknak minden esetben fennáll a szólásszabadság és az ártatlanság vélelme, ellenben a többiekkel.
2013. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Ne nézz szart,nem teszel fel fos kérdést.Véletlenül se.
2013. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Gyurcsány szerint a Jobbik náci , újfasiszta , újnáci párt.És szerinte a Fidesz egy náci védő , náci bújtató párt , meg Orbán eladta a lelkét az ördögnek.


Az ilyen baloldaliak mint Gyurcsány , külföldön is sározzák Magyarországot ,és azt mondják hogy Orbán egy fasiszta diktátor.


A Fidesz meg komcsizza , bolsevikezi az MSZP-t , Gyurcsányt , a Jobbik meg ballibezi , bal cionistázza őket.


Nem lesz semmilyen következménye.Már hozzászoktak a sárdobáláshoz.

2013. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Lehet Fecókát fikázni de tök igaza volt. És ugyebár az igazság kimondásáért senki nem vonható felelősségre. ;)
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

" Ez rágalmazás nem?"


Kit rágalmazott meg név szerint? Én nem láttam a műsort.

2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 szántóvető ***** válasza:
64%
Miért,szét lehetett lopni az állami vagyont is következmények nélkül.Most egy ilyen semmiségen vagy fennakadva?
2013. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!