Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik = fiatal Orbán?

Jobbik = fiatal Orbán?

Figyelt kérdés

Orbán a Parlamentben már elszólta magát, hogy ő nem a szocializmus ellen harcolt, hanem a vezetése ellen (hogy ő legyen a viktátor).

A Jobbik szavazói nem igazán diktatúraellenesek. (Ezt ugye gondolkodni képes párt kihasználná.) [link]

A Jobbik meg kiakad a diktatórikus módszerek miatt: [link]


Amit szabad (lenne) a Jobbiknak, nem szabad a Fidesznek? Vajon milyen "igazságos diktatúrát" tudnak felmutatni, ami alapján olyan nagyon örülnének egy Jobbikos egypártrendszernek?



2013. febr. 16. 17:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Ja és hogy az istenbe jönnek ide már megint a nácik?


Előző voltam.

2013. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%

"Ha megpróbálna 2-3millió embert eltüntetni, szted nem emelnék fel a hangjukat? "


Hitler állítólag hatmillió zsidót mészárolt le. Ezt épp ti szoktátok állítani. Ők is felemelték a hangjukat? És akkor nem lettek kivégezve?

2013. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

"Ne linkelgessétek már ezt a cikket, már herótom van tőle.Ha egyetemisták körében 5%-on áll a DK, akkor én vagyok Jézus Krisztus."


Dehogy vagy gyermekem. Te csak egy olcsó provokátor vagy.

2013. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 hájaaa ***** válasza:
24%
" Ezt épp ti szoktátok állítani. Ők is felemelték a hangjukat?" Én nem állítok semmit! Főleg nem MI! ÉN nem tartozom semmilyen Párthoz és ideológiához. Van amiben liberális elgondolásom van(pl nyugodtan vándorolhassunk az EU-ban) van amiben konzervatív(legyenek országhatárok)...SOk ember beáll birkának és azt hangoztassa amit ők leírnak, mert nincs önálló gondolatuk. Ilyenek az elvetemült pártfüggők és üresagyuak...Ha nincs önálló gondolatotok, csak a szélsőséget bírjátok ismételni, akkor ti is Birkák v agytok4
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Jaj dehogy vagy te konzervatív. Akkora liberális vagy mint az állat. Nincs önálló gondolatunk? Nekünk előbb alakult ki az ideológia a magyarság, a hazaszeret, és úgy a párt. Neked meg a balliberális média átmosta az agyad, a pártokkal egyetemben, ahogy a válaszaidat néztem. Ezért fordított a gondolkodási evolúciónk, de amivel megvádoltál minket az a te gondolkodás módod, ez a magyarellenesség.
2013. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi, vajon mennyi pénzt takarítanánk meg ténylegesen azzal, ha a szociális rendszerrel visszaélőktől megvonnánk a támogatásokat, segélyeket. Azokra gondolok, akik jogtalanul használják ki a szociális háló anomáliáit, mert bizonyára vannak ilyenek. Én nem hallottam még számszerű adatokat sose.
2013. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

#13


Nem provokálok én senkit, de szerinted Gyurcsány hány százalékon áll az egyetemisták körében?Mert szerintem 0,001.

2013. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

hájaa-t leszóltátok, mert nem úgy értelmezte a "megszabadítaná" szót, ahogy ti. Hát akkor kérlek segítsetek, nálatok ez mit jelent!


A fideszesek csak sunnyognak, a jobbikosok meg képtelenek a kérdésre válaszolni. Talán egyedül az 1-es válaszolt a kérdésre. Ügyesek vagytok!

2013. febr. 17. 13:53
 19/25 anonim ***** válasza:
46%

"a jobbikosok meg képtelenek a kérdésre válaszolni. Talán egyedül az 1-es válaszolt a kérdésre. Ügyesek vagytok!"


És mivel tudjátok ezt hitelesen alátámasztani? Ja sehogy? A hithű fideszesek szerint meg mszp-s kreálmány a Jobbik.

Nos akkor mi az igaz? :D

2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Komolyan úgy értelmezitek azt hogy "Jobbik = fiatal Orbán?", hogy a Jobbik Orbán kreálmánya? El vagytok tévedve... Szövegértés 1-es. Ha esetleg eljutnátok az 1. válaszoló szintjére, rájönnétek hogy a kérdés arról szól, hogy miért hasonlít a két dolog.
2013. febr. 17. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!