Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esélye van egy Jobbik-F...

Mennyi esélye van egy Jobbik-Fidesz hororrkoalíciónak?

Figyelt kérdés

#Jobbik #koalíció #Fiatal demokraták szövetsége - Magyar Polgári Szövetség
2012. aug. 20. 20:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

kb.0%

Mivel a Jobbikra azért szavaznak annyian,mert többet várnak tőle,mint az MSZP-től és a fidesztől.

A szavazók szétszélednének.

2012. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%

Ki tudja!

A politika szótárából hiányzik a soha.


Persze volt már horror koalíció, a maszop-szadesz nem kevés ideig és nem kis kárt okozva. Ahoz képest bármi csak kiscserkész lehet!

2012. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1-es-nek írnám Vona (2001-2003-ig) Fideszben volt.
2012. aug. 20. 20:44
 4/27 A kérdező kommentje:
Ja, és mi van ha Orbán megvesztegeti/megfenyegeti, elvégre cezaromániás.
2012. aug. 20. 20:45
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Mivel 2014-ben a Fidesz a jelenlegi támogatottságával legfeljebb egyszerű többséggel tud csak nyerni, minden eszközt megpróbál majd, hogy elszipkázza a szavazókat a Jobbiktól (ahogyan azt tette 2002-ben is). Ismét várhatóak lesznek a demagóg radikális lózungok, a Fidesz össze-vissza beszélésben verhetetlen. Ha más lehetőség nem marad, szerintem össze fog állni a Jobbikkal, csak hogy hatalmon maradhasson. Ahogy a kérdező is említette, a Jobbik és a Fidesz egy akolból valók: politikusaik nagy része, és támogatóik is az Orbán által 2002-ben alapított polgári körökből kerültek ki.
2012. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Számomra az igazi horror az MSZP-LMP
2012. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kérem, csak az írjon aki a KÉRDÉSRE ad választ!!!
2012. aug. 20. 21:09
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy a FIDESZ bármit megtenne a szavazatokért? Miért a Jobbik nem is szólhatna bele? :D

Egyébként semmi esélye sincs.

2012. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Konkrét koalicióra szerintem kevés de láttunk mi már fidesz kormányt miép segítséggel...


És lehet sokan lepontoznak de a pénz és a hatalom nagy úr!

El tudom képzelni hogy van az a pénz amiért a jobbik engedelmes szövetséges lesz!

Azért egy 15.000 milliárdos állami "húsosfazékról" beszélünk!!

2012. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

első vagyok.

A kérdezőnek:

Tudod Te hogy mennyi Jobbikos utálja a fideszt?Rengeteg tüntetésen voltam már,minden nap jobbikos emberek között mozgok.Hasonlíts össze egy fideszes és egy Jobbikos szavazót.

Ha netán meglenne a koalíció,a Jobbik elveszítené a hitelességével együtt a szavazók túlnyomó részét.

És ahogy a forgatókönyvben van,az ilyen lehetőségeket kihasználja egy éppen alakuló párt,esetleg egy olyan amelyik sokáig csak árnyékban volt.

Majd a 2014-es választáson eldől hogy hányan hagyták ott a fideszt a jobbikért.És ha valós demokráciában élünk,akkor a fidesz-jobbik leszerepelne.

2012. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!