Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is úgy vélitek, kezd...

Ti is úgy vélitek, kezd elhalványúlni a hazánkban élő fiatalok hazaszeretete? Mi lehet ennek oka?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?
2013. febr. 15. 14:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen így van és nem most kezdődött. Mire kéne itt büszkének lenni...
2013. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Vadkan01 ***** válasza:
93%
Én szeretem az országomat, a "vezéreinket" nem szerezem csak.
2013. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a hazában mit lehet szeretni? Azt hogy kizsákmányol és cserébe csak nyomort biztosít?
2013. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Feltétlen így van.Az oka az elittéválás vágya,teljesítménykényszer nélkül,látszat alapon,akár szoc segélyből is.
2013. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
Ebben a hazában azt lehet szeretni,hogy "Magyar vagyok,magyar.Magyarnak születtem.Magyarul dalolt a dajka felettem,Magyarul tanított imádkozni anyám,S szeretni Téged,gyönyörű,szép hazám."
2013. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
6%
az oka az mdf-mszmp-mszp-szdsz rémuralma! ezek a sátáni bafomet pártok magyargyűlöletet gerjesztettek, így nem menő a hazaszeretet és a nemzetszeretet! ezt egyedül a fidesz kndp tudja biztosítani a nép számára!
2013. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Aha, hát aki lekéste a privatizációkat annak már nem sok esélye van itt meggazdagodni (elitté válni), de nem kötelező szeretni azt, hogy Magyar vagy, és nem is kell rá büszkének lenni, de Magyar vagy ezen már úgysem változtathatsz.
2013. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Önzővé nevelt városi nyugdíjasok ilyenkor lökdösik és tapossák egymást a lakótelep melletti Pennyben.Megggggyütt a gúnydíj!Nagyanyám meg 84 évesen tervezi,mit ültet a kiskertbe,mert a petrezselyemnek már ideje van...
2013. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

#6

Hát nem tom én a szoci rémuralom alatt nem fordult meg a fejemben hogy elhúzzak külföldre az utóbbi 3 évben meg egyre gyakrabban gondolkodok azon hogy itt hagyom ezt a lepratelepet.

2013. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%
Nincs itt mire büszkének lenni?Nem tanultál semmit,nem vágysz csak pénzre.Én meg a te válaszodat is elolvasom,mert hátha tanulok belőle valamit.
2013. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!