Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is úgy vélitek, kezd...

Ti is úgy vélitek, kezd elhalványúlni a hazánkban élő fiatalok hazaszeretete? Mi lehet ennek oka?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?
2013. febr. 15. 14:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%
Aki menni akar,menjen.Ha kint marad se tragédia.Aki meg ide kötődik,áldjon meg bennünket az Isten.
2013. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 szántóvető ***** válasza:
27%
nincsenek családok,nem tud a fiatal felnézni senkire,nincsenek példaképek.a kapitalista világ összes szennye a nyakunkba zúdul.Átitatja a bőrünket,lenyeljük ha akarjuk ha nem,nincs menekvés.majd jön az asszimiláció.olyanunk akarunk lenni,úgy akarunk élni mint a nyugat,mert a média azt a morbid képet sugallja hogy a nyugat tökéletes.És a média elől nincs menekvés,aki nem néz tévét nem olvas újságot kerüli az embereket az zombi lesz igen rövid idő alatt.nincs menekvés,nem lehet tenni semmit.
2013. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Én 25 éves vagyok, örülök, hogy magyarnak születtem és szeretem a magyar embereket, de az országot nem! A politika csak az adófizető-rabszolgát látja bennünk aki ugye kussoljon és becsülje meg a sok jót amit kapott, az nem baj, hogy régen ennyi idősen az emberek saját(!) lakásba költöztek az ovodás korú gyerekükkel, én meg fejenpöröghetek ha az albérlet meg számlák kifizetése után 20.-án még van pénz a tárcámban... Így éljem le a következő 40-50 évet, hogy az adott hónapnál nem látok előrébb? Ezen nincs mit szeretni...
2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Vadkan01 ***** válasza:
De lehet tenni ellene, ne legyél gyenge! Tessék itt egy ébresztő pofon. [link]
2013. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

Nos, maga a "haza", a "nemzet" egy nagyjából 18-19. századi találmány. A francia forradalomban gyökerezik, ahol is szembe kellett állítani a rendiséggel, tehát nem az számít, pap vagy vagy polgár vagy nemes, hanem hogy francia.


Abban a korban ez elterjedt, fontos volt, és ennek az ideológiának a hatása sokáig kitartott.


De bármeddig nem tarthat ki ez az eszme, különösen ma, amikor már rendi társadalom fel sem merül, és éppen le szeretnénk küzdeni az egyes népek, nemzetek szembenállását.


Szerintem ez nem jó vagy rossz dolog, csak tény, szükségszerűség.

2013. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem szereted a hazádat,szerintem nagy a te bajod mindenkivel és mindennel.
2013. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%

A jobbik ölte ki lol xD Végül is Vona mondata: ,,Fiam Te magyar vagy, magyarnak születtél, és ettől szebb dolog veled a világon nem történhet" tényleg kiöli a hazaszeretetet.


Amúgy a média miatt van. Ma a divat a multikulti, az internacionalizmus, meg a liberalizmus. De lassan ennek is vége.

2013. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, sorolj fel nekem pár dolgot, amiért ez az ország szerethető! Vállalva a lepontozást, én kijelentem, hogy nem szeretem ezt az országot, és amint megtehetem el fogok menni, mert inkább élek bevándorlóként egy másik helyen, mint itt.
2013. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
7%

"Hát nem tom én a szoci rémuralom alatt nem fordult meg a fejemben hogy elhúzzak külföldre az utóbbi 3 évben meg egyre gyakrabban gondolkodok azon hogy itt hagyom ezt a lepratelepet."


A haza, nemzet és a teremtő istenszeretet nem a pénzen múlik, csak a ti komcsiliberálisaitok verték a fejetekbe!

2013. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
3%
A bafomet sátáni démoni pénzbálvánnyt ne imádjátok!
2013. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!