Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsit lemaradtam a témában,...

Benedek98 kérdése:

Kicsit lemaradtam a témában, Miért is tüntet a diákság?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 14:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Tetro!

Így jólét van? Így csak torzulások vannak. Van az állami és közalkalmazottakon kívül 500.000 munkavállaló aki a minimálbér fölött van bejelentve? Nekik kellene gondoskodni a többi 9.000.000 polgártárs jólétéről? Aki csak teheti menekül közülük. Ha elmegy még ez a második 500.000 -es etap, mi marad még finanszírozható az országban? Lehet az állam részéről makacsul ragaszkodni, ahhoz, hogy 500 euró nettóért akarunk orvosokat alkalmazni. Annak ez esélye, hogy ez középtávon kivitelezhető egyenlő azzal mintha a kormány 5000 eurós áron szeretné beszerezni az audijait.

2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 San023 válasza:
73%
Nézve ezt a sok fikázó kommentet, sajnos nekem úgy tűnik, ezeknek az embereknek halvány fogalmuk sincs, mi folyik ebben az országban. Totál agymosottak,(egy részük provokátor)értelmetlen vitatkozni velük. Azért remélem nem ezek vannak túlsúlyban.
2013. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%

Miért tüntet a diákság? Már maguk sem tudják. Önjáróvá vált a buli..

...és... benne vannak a TV-ben.. szia mutter...

2013. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
100%
Azon elgondolkodtatok már, hogy bizonyos szakmák csak egyetemi végzettséggel szerezhetőek meg? Aki ilyet választ, az fizessen, aki olyat, amihez szakmunkásképzőbe kell menni, azt jól megtámogatjuk ösztöndíjjal, annyival amennyit kitűnő végzettségű egyetemista csak szeretne látni... Aztán tőle nem kérjük számon azt, hogy külföldön dolgozik.Elkezdődött a következő generáció megosztása!
2013. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!