Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki támogatná, hogy az egyetem...

Aki támogatná, hogy az egyetemi hallgatók fizessék ki a képzésük teljes költségét, mennyit fizetett egyetemi tanulmányai alatt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 02:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők valószínű,ingyen tanultak anno és sokkal kevesebb gondjuk volt a munkakereséssel,meg a talpra állással,így ez már nem az ő bajuk,a következő generációt meg persze lesz@rják magasról.
2013. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok jelenleg, harmadik évfolyamos, műszakis. Elfogok tudni helyezkedni a diplomámmal itthon, hál' isten ilyen problémám valószínűleg nem lesz.

Államis vagyok és már harmadik éve kapok minden félévben tanulmányi ösztöndíjat is. Ergo, sokba kerülök az államnak valószínűleg, vagy is inkább a szüleimnek és más szüleinek, akik tisztességesen fizetik a kis adójukat! Én ezzel tisztában vagyok és őszintén szólva 22 éves létemre abszolút egyetértek azzal, hogy aki csak melegedni jár be az egyetemre, egy 4 éves képzést 7. éve csinál, avagy diploma után elhúz külföldre, az igenis fizessen. Ha muszáj lenne én is kifezetném, de nekem még ugye nem az.


Egyszerűen a szüleink a fizetésük majdnem felét leadózzák és azt kapják cserébe amikor kórházba kell pl menniük, hogy széttárják a karjukat, hogy bocsi, de nincs bent az egyszem orvosuk... Megértem ezt a döntést, abszolút ésszerű. Mondjuk a kivitelezésével szerintem vannak gondok, de maga az elv szerintem ezen szempontból és mások által leírt szempontból is reális.

2013. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!