Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyurcsány...

Mi a véleményetek Gyurcsány legújabb kijelentéséhez? (lent)

Figyelt kérdés
Komáromi fórumon: "Jogos békeszerződésnek nevezte a trianoni diktátumot és kijelentette, hogy a határon túli nemzettestvéreinknek semmi köze a magyarsághoz, és ne is akarjanak beleszólni az ország belügyeibe"
2013. jan. 21. 22:28
1 2 3 4
 31/37 Sz1u ***** válasza:

Itt a pontos idézet Fletótól (jan.23-i fészbúkos bejegyzése):


"Néha nyilas orgánum azt kezdte terjeszteni, hogy jogosnak tartom a trianoni békeszerződést. Ez hazugság. Megvolt a történelmi oka a rettenetes döntésnek, de soha nem mondhatja egyetlen magyar sem, hogy jogos lett volna. A véleményem nem változott Trianonról. Íme egy írás abból,az időből, amikor Szlovákia és Magyarország között - a schengeni szerződéshez csatlakozva - megnyílt a határ, és miniszterelnökként büszke beszédet mondtam az ünnepélyes pillanatban. Ezt gondoltam akkor, és ezt gondolom most is Trianonról."

2013. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Pro Patria ***** válasza:

Ez nem annak az eseménynek a pontos idézete, hanem a reakciójáé.

Évekkel korábbi beszédet meg hiába linkelt mellé, mondván hogy "most is ez volt", linkelje azt, amiről konkrétan szó volt.

2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Sz1u ***** válasza:

19:37 Pro Patria


"Ez nem annak az eseménynek a pontos idézete, hanem a reakciójáé."


És? Ha nem mondott ilyet (és feltételezhető, hogy nem mondott ilyet, mert nincs igazoló link!), akkor miért ne védhetné meg magát egy ilyen "reakcióval"? Tudod, az ártatlanság vélelme még őt is megilleti, amíg be nem bizonyosodik az ellentéte!


"Évekkel korábbi beszédet meg hiába linkelt mellé, mondván hogy "most is ez volt", linkelje azt, amiről konkrétan szó volt."


Látom, szándékosan nem akarod megérteni. Ha nem volt konkrétan arról szó, akkor mit linkeljen be? Azt, ami nem volt?

Talán annak kellene linkelnie, aki olyat állít, hogy mondott ilyet (pl. a Kérdezőnek). Nemde?

2013. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Pro Patria ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem védheti magát, hanem azt, hogy ez önmagában még nem cáfolat.


"Látom, szándékosan nem akarod megérteni. Ha nem volt konkrétan arról szó, akkor mit linkeljen be? Azt, ami nem volt?"

- Nem, szerintem épp te teszed az értetlent.

Azt linkelje, ami _ott_ elhangzott, nem évekkel korábban egy másik beszédjét. Hiszen valamit mondott. Szóval?

2013. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Sz1u ***** válasza:

00:11 Pro Patria


O.K.! Feladtam!

2013. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Pro Patria ***** válasza:
Most komolyan: más sem érti amit mondok?
2013. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
én értem. amúgy a barikad.hu szerinte a nyilas portál. ha még a kurucra mondta volna mondjuk...
2013. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!