Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyurcsány...

Mi a véleményetek Gyurcsány legújabb kijelentéséhez? (lent)

Figyelt kérdés
Komáromi fórumon: "Jogos békeszerződésnek nevezte a trianoni diktátumot és kijelentette, hogy a határon túli nemzettestvéreinknek semmi köze a magyarsághoz, és ne is akarjanak beleszólni az ország belügyeibe"
2013. jan. 21. 22:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"Akkor leírom mégegyszer: határontúliak nélkül is a Fidesz vezet."


És a gond, hogy a választási rendszer átalakításával biztosra megy. Remélem nem kell felsorolni, hogy miket is változtat és hogyan.

2013. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Ha valakinek sikerül megszerezni a bizonytalanokat az jól jár.

[link]


Nézd meg a legutolsó diagramot. Akkor ha a függetlenek is benne vannak.

2013. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ez a teljes népesség.
2013. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Az előzetes regisztrációval pont ez volt a céljuk, hogy kiiktasság a bizonytalanokat...


Ja és adjuk szépen össze az összekovácsolható ellenzék számait! Máris nem a Fidesz vezet...


Persze felőlem akár vezethetne is. Én már csak az apátia legmélyebb gödrében, sztoikusan figyelem ezt az egész cirkuszt...

2013. jan. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
nem lesz regisztráció, elkaszálták.
2013. jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"nem lesz regisztráció, elkaszálták."


Úgy mondod mintha fideszen múlt volna. De marad bőven változás.

2013. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Sz1u ***** válasza:

Kérdező!


Most jelent meg a Fészbukon Fletó reagálása (én valóban őt idézem):


"Néha nyilas orgánum azt kezdte terjeszteni, hogy jogosnak tartom a trianoni békeszerződést. Ez hazugság. Megvolt a történelmi oka a rettenetes döntésnek, de soha nem mondhatja egyetlen magyar sem, hogy jogos lett volna. A véleményem nem változott Trianonról. Íme egy írás abból,az időből, amikor Szlovákia és Magyarország között - a schengeni szerződéshez csatlakozva - megnyílt a határ, és miniszterelnökként büszke beszédet mondtam az ünnepélyes pillanatban. Ezt gondoltam akkor, és ezt gondolom most is Trianonról."


A linket is ő mellékelte:


[link]

2013. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a határon túliaknak nagyon fontos Magyarország külpolitikája. És csak úgy tudnak tenni egy olyan külpolitikáért, ami nekik jó, hogy beleszólnak a belpolitikába, például a választással.


Ha valóban ezt mondta, akkor elég nagy szégyen, bár Gyurcsány a szememben mélyebbre már nem süllyedhet.

2013. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Pro Patria ***** válasza:

Sz1u, azért az érdekes, hogy ő sem az említett esetet idézte, hanem egy évekkel korábban történtet hozott fel védekezésként.

Szóval jó lenne, ha valaki linkelne egy pontos idézetet immár.

2013. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Sz1u ***** válasza:

15:22 Pro Patria


"...hanem egy évekkel korábban történtet hozott fel védekezésként. "


Azért ezt linkelte be Fletó a Facebook-os kommentjéhez, mivel - mint mondta, hogy - azóta sem változott meg a véleménye.


"Szóval jó lenne, ha valaki linkelne egy pontos idézetet immár."


Jó lenne bizony! Megpróbáltam én is utánajárni, de még a leggyűlölködőbb oldalakon sem találtam idézetet, max. újságírói véleményt, vagy "következtetést"...

Egyébként, ha ilyet mondott volna (hogy jogos volt Trianon), akkor nem csak kuruc-féle hírportálok lettek volna tele, hanem az összes nyomtatott-, vagy elektronikus sajtó főcímként hozta volna le.

2013. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!