Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van itt annyi, a kormány...

Miért van itt annyi, a kormányt gyalázó kérdés? Kik azok, akik még egy ilyen közösségi oldalt is arra használnak, hogy a kormányt kritizálják, az embereket összeugrasszák, és békétlenséget szítsanak.

Figyelt kérdés

Soha nem olvasni arról, ezen az oldalon, hogy no most akkor ez meg az a lépés jó volt, meg előrevisz stb.

Mindig csak az elégedetlenség, a lakosság különböző rétegeinek összeugrasztása, és hasonló jellegű kérdésekkel találkozom. Kik azok, akik szerint ez a fajta viselkedés "jó belpolitika"?



2013. jan. 21. 12:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
33%

"...túl pofátlanul és túl sokat lopnak össze"

Ezt meg honnan tudod? Hogy te milyen tájékozott vagy... Én meg csak bámulok,mint ló a moziban. Bár: várjunk csak várjunk csak várjunk csak... Hiszen ami vád bizonyítva nincs az: rágalom. Vagy azokra gondoltál akikbe beleszerelmesedtél,az mszp-re? Hát azokra igaz A nyomozok nem győzik a sok munkát,amit ilyen módon adtak neki? És hól van még a többi...? Talán ezért is vállalták a romániai szégyenteljes útjukat,bár számukra ez aligha lehetett szégyen,mert ezek nem tudják mi az.

2013. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"Akiket megóvott a hajléktalan élettől amibe a bankok rángatták volna bele azok sem - Hogy a bankok azt tehették abban a maszop nagyon is ludas,mert nem tájékoztatta kellőképpen a járatlanokat. - "


Speciel az imádott fityiszed alatt raktak utcára két gyerekkel.

2013. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem látja a fától az erdőt annak nem lehet magyarázni semmit. Úgyse érti.Aki hazug anak meg pláne nem érdemes.
2013. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%

kedves bíró miklós

gyk-s fidesz képviselő


jobbikos vagyok nem mszp-s, a kormány semmit nem lop össze? ez most komoly? tegyél már fel itt egy kérdést hogy ki szerint igen.


*****


""150 ezer ember" Tavaly 1200 kilakoltatás volt abban éltek 150 ezren? Szerencsére és hála a kormánynak én is éltem a végtőrlesztésel , eladtuk a régi házat a 8 éves opelt és kifizetűk a hitelt. Így összeköltöztűnk a szüleinkel, egy házban élűnk, így jó - de már NINCS hitelűnk!"


se kocsi se ház? éljen viktor éljen viktor éljen viktor


ismerősömék is visszafizettek a 10 milliós hitelből 20 milliót aztán viszlát ház és kocsi. kifizetődő jó üzlet volt hogy odaadatták a házukat és hogy kétszer annyit költöttek rá mint amennyibe került, aztán töredékéért, fillérekért kivásárolta a fejük felől az állam de nagyon jó most fizethetnek tovább azért ami nem is az övék, hogy ne az utcán éljenek.

2013. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

"" Tisztában vagy azzal, hogy az élelmiszerárak 17-20%-kal növekedtek az elmúlt egy évben?( többek között a rendkívül rossz gazdasági döntések miatt""


És te tisztában vagy azzal (látom nem) hogy az élelmiszerárak egész europában drasztikusan nőttek az elmult aszályos évek (mint tavalyi) miatt. Nyilvánvalóan ez is a kormány hibája - hisszen nem jártak eső táncot.

2013. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%

""se kocsi se ház?""


Köszönhetjűk az mszp-ének!!!!!!!

2013. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
14%

5 milliót vettünk fel Fizettünk amit kellett majdnem két évig akkor már hat millió lett.Isten segítségével találtunk aki megvette földünket .Egy milliót meg valahogy összekapart a testvérem.

Ha ez nincs most valahol,mint hajléktalan kószálnék.De Istennek legyen hála meg a kormánynak,mert ez is csak a végtörlesztéssel lett lehetséges Azt meg hogy ilyen keserves kilátásom lett,tudom kinek köszönjem

Köszönöm mszp,hogy jőjjőn rád a dögvész

Nagyon fáj egyeseknek,hogy már nem lophat az mszp. Mért? ! Neked is adtak belőle???!!!

2013. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon fáj egyeseknek,hogy már nem lophat az mszp. Mért? ! Neked is adtak belőle???!!!"


Kéne már egy párt aki nem a lopással lenn elfoglalva, hanem a nép érdekével! /Jobbik/

2013. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

""Kéne már egy párt aki nem a lopással lenn elfoglalva, hanem a nép érdekével! /Jobbik/""


HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA !!!!!!!!!


Ebben az évben ez volt eddig a legjobb vicc amit hallotam.

2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Andizsuzsi ***** válasza:
24%

"5 milliót vettünk fel"

És elolvastad azt az apróbetűs részt a szerződében, hogy a deviza alapú hitelek magukban hordozzák az árfolyamváltozás kockázatát? Vagy csak örültél annak, hogy kevesebb kamatot kell fizetni, mint a forint alapú hitel után? Tudom, hogy akkoriban nehéz volt elképzelni, hogy jön majd a válság, és összeomlik a deviza hitelezés, de pisztolyt nem tartott a fejedhez senki. A választás a tied volt.

2013. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!