Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs hazaszeretet?

Miért nincs hazaszeretet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek miért halt ki a hazaszeretet. Mondjuk magyarország nem sok mindenben jeleskedik, de attól még mért nem szeretjük a hazánkat? Mondjuk én 50%-ban német vagyok ezért én németországot is szeretem, de 50%-ban magyar vagyok és magyarországot is szeretem. Nem a rendszert hanem magát az országot.


2009. aug. 24. 22:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Na vajon miért nincs.... csak körül kell nézni...
2009. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Hát hazaszeretetet ki hogy nézi akkor is lehet hazaszerető valaki ha szurkol a magyaroknak az olimpián.

Vagy ha aztjelenti magyarnak lenni hogy utálom a cigányokat és zsidó összeesküvés elméleteket gyártok akkor vajon miért?

2009. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

tévedsz. Egyre jobban tért hódít a hazaszeretet. Igaz hogy egyenlőre csak a Jobbikos eszmékkel támasztják fel, és köztudottan az kicsit túlságosan is "mélymagyar", de később jobb lesz. Ne aggódj, egyre divatosabb a hazaszeretet. K I T A R T Á S.


Szebb jövőt!

2009. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

miért?

nincs hazaszeretet?

2009. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Mert a média, a kereskedelmi csatornák (Rtl klub, Tv2...) célja, hogy az emberekből kiöljék a hazaszeretet, és így könnyebb legyen őket manipulálni. És sajnos elég jól megy nekik. Kérdés, hogy meddig?...
2009. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert az emberek azt hiszik, a hazát csak akkor szeretni ha gazdagságot, gyárat, vagyont, tiszteletet, megbecsülést ad. Pedig ez távol áll a hazaszeretettől, ez csak opportunizmus. Az anyánkat sem csaka ddig szeretjük, amíg eltart minket, meg mos helyettünk.

A hazát akkor is szeretni kell, amikor látszólag megtagadja az embert, amikor a személyes érdek látszólag szembekerül a haza érdekével, ez a legnagyobb, legnehezebb próba.

Hát ezért nincs hazaszeretet, mert anyagi érdekektől teszik függővé az emberek a hazaszeretetet, de sajnos mostmár a hétköznapi szeretetüket is.

2009. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
51%
sok cigány élösködik rajtunk a kormány semmit nem tesz a reendszer elbaszodott cserbenhagytak minket
2009. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

hazámat, mint tájat, földdarabkát szeretem, mert vannak szép, értékes részei.

az életet itt nem szeretem.

mert semmire nem jut pénz, ezt látja mindenki a mindennapokban (egészségügy, közlekedés, iskolák stb), közben meg naponta vannak hírek, hogy ki mennyit sikkasztott, mekkora végkielégítést kapott. rendőrök sem törődnek pl. a betörésekkel, lopásokkal, testi sértésekkel, de arra van kapacitás, hogy embereket igazoltassanak felvonulásokon, meg gyorshajtókat bírságoljanak. igazából már kezd tragikomédiába fordulni ez az egész. de már inkább bele se gondolok, mert csak felidegesít és elszomorít.

2009. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Napóleon óta tudjuk, hogy egy nemzet porba döngöléséhez az első lépés a történelem "elvétele". Gyakorlatilag azt sulykolják már általános 5. osztálytól, sőt szinte ovitól szerencsétlen gyerekekbe, hogy nekünk milyen szar volt, mert ez meg az meg amaz. Azt sűrűn szeretik elfelejteni, hogy ilyen uralom, olyan uralom után még mindig élnek MAGYAROK a Földön, és hogy mindemellett voltak pozitív dolgok is a történelemben. Ezeket a pozitív történelmi tényeket tisztelik pl a Hungaristának nevezett "szélsőséges"-nek mondott csoport tagjai, de a legtöbb "magyarkodó" és "mélymagyar" néven emlegetett MAGYAR is inkább a jóra emlékezik.

Nézd végig mi a válaszolók véleményét az országról: "semmi", "szar", "hülye", stb. Szerintem ezek nem is tudják, hogy még a csonka Magyarország is érdekesebb geológia adottságokkal rendelkezik, mint az Alpok és a Kárpátok összesen. Ezek még nem mozdultak ki a betondzsungelből, nem jártak az ország területének 20%-ánál többet összesen! Az emberek mentalitása tényleg szörnyű, mint a mellékelt igen ronda ábra mutatja. reméljük ez változhat, de az hosszú idő lesz. Fogadok, hogy a "semmi"-ző egyed nem tud annyi külföldön is elimert magyart felsorolni, ahányszor kopipésztelte a semmijét. Persze az ilyeneket látva elgondolkodik az ember, hogy vajon erre gondolt-e Napóleon? Lerombolni az emberek tudatát, hogy agyilag zoknik legyenek? Vagy ez már valakinek a nagy ötlet megvalósítása?

2009. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Két dolog még:

Az egyik annak, aki azt írta, hogy a cigányok élősködnek rajtunk, minket meg cserbenhagytak. Kik hagytak cserben? Legfeljebb mi magunkat. ha úgy vesszük, hogy a cigányság nem más, mint egy újabb megszálló nép a törökök, osztrákok, németek, oroszok után, akkor azt kell mondanom: eddig mindig megtaláltuk a kiutat a megszállás alól! Hol jobban, hol kevésbé fájdalmas volt ugyan, de nem várhatunk senkitől segítséget!

A másik... aki szerint ez az újnyilasok hazája. Tévedsz kedves senki. Ez itt MAGYAROK hazája. Ha MAGYAR=újnyilas, akkor igencsak fogalmi dugóba keveredtél. Sajnos valószinűleg agyad(?) olyan mély rejtekére van ez a fajta kinyilatkoztatás beégetve (by fentemlített, magukat kereskedelmi csatornáknak nevező cirkuszok), hogy neked már úgyismindegy. Szerintem téged senki nem fog visszatartani és visszavárni.

2009. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!