Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt tényleg lehet? Nincs aki...

Ezt tényleg lehet? Nincs aki rászóljon a fiúkra, hogy ez már sok lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Közben meg a kedves álamfő ilyeneket nyilatkozik?

[link]


Mi jöhet még?


2011. okt. 20. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem lesz még itt FVH (Fidesz Védelmi Hivatal) és emberdaráló is a székház pincéjében.
2011. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Szegedi azt mondta, manapság sokan dolgoznak 12 órás munkaidőben, ráadásul a képviselők ezért kapják a tiszteletdíjukat. Kilátásba helyezte, ha megszavazzák az előterjesztést, ezentúl a tervezett napirend előtti hozzászólásokat minden alkalommal a városháza előtt fogják elmondani a sajtónak."


Ez tetszik. Egy-két jobbikosnak egész jó beszólásai vannak időnként.

Annyit kellene amúgy csinálni (tippem szerint), hogy a probléma felvetése után mindenki a megoldáson kezdjen el gondolkodni, ne azon, hogy a másik javaslata miért rossz, és ezt hogy tudnám felhasználni a pártja mocskolására. Csak sejtem, hogy valahogy így működhet, de lehet, hogy tévedek.

2011. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudnád az elsőt belinkelni egy valóban hiteles forrásból? Mert a Hvg minden csak hiteles nem. Ez amolyan Kuruc infó szint.
2011. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mi számít hitelesnek?


[link]

2011. okt. 21. 00:47
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ez már inkább az. Csak tudod mint igazgató, tulajdonos nálam ugyanígy működik minden. Ha én vezetem a gyárat, én vagyok a felelős mindenért, az én ötleteim tartják magas szinten a termelést, persze hogy nem engedek senki beleszólni a munka menetébe. A Fidesznek ott a két harmad. Hadd ne dirigáljanak már a 10 % körüli pártok hogy mit csináljon a Fidesz. Kissé nonszensz is lenne, nem gondolod?
2011. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 doboszoli ***** válasza:
23%

Persze, hogy ne "dirigáljanak"!

De azért bármelyik melósodnak lehet jó ötlete, ésszerűsítési javaslata, amit feltehetőleg meghallgatsz, ha jó, meg is fogadod, bevezeted. Vagy nem?

2011. okt. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
A zseniális kolopele mért vezetné már be egy melós javaslatát? Elutasítja és majd félév múlva neki jut eszébe az ötlet.
2011. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Kolopele! Neked tetszett a Kádár-rendszer? Akkor is egyetlen párt határozta meg,hogy mit lehet,mit kell tenni és mit nem.

A Fidesz most ugyanezt teszi.

Csak ez NEM demokrácia,hanem egyeduralom.

2011. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kolopele, aki legutoljára egy gyárhoz hasonlította az országot, azt Gyurcsány Ferencnek hívták! Ezek az emberek nem az ország, ill. a város tulajdonosai! Persze azt csinálnak egy ekkora többséggel, amit akarnak,de ha a többiek véleménye semmit nem ér, akkor akár a többi pártot haza is lehetne küldeni, és majd visszajöhetnek 4 év múlva az elvesztett választás után újra próbálkozni.
2011. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

"kolopele válasza:


Ez már inkább az. Csak tudod mint igazgató, tulajdonos nálam ugyanígy működik minden. Ha én vezetem a gyárat, én vagyok a felelős mindenért, az én ötleteim tartják magas szinten a termelést, persze hogy nem engedek senki beleszólni a munka menetébe. A Fidesznek ott a két harmad. Hadd ne dirigáljanak már a 10 % körüli pártok hogy mit csináljon a Fidesz. Kissé nonszensz is lenne, nem gondolod



A te gyárad a te "szemétdombod"!

Az ország nem arra adott felhatalmazást a fidesznek hogy autoritter féldemokráciát valósítson meg, hanem hogy az ő alternatívájuk legyen a legerősebb. De az nem azt jelenti hogy ne lehessen kritizálni, vagy tályékoztatni az embereket hogy mások számára nem megoldás a fideszé!

2011. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!