Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert indul be a lanyok nagyresze azokra a fiukra akikrol azt hiszik hogy van baratnojuk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről, de ha igaz lenne akkor szerintem ez olyan mintha valaki kipróbálna előtted valami újdonságot és látnád rajta hogy az jó és te is ki akarnád próbálni... De lehet hogy ez az egész egy marhaság :))
2011. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert azok a pasik attól úgymond jobbak, menőbbek, elérhetetlenebbek lesznek, van olyan lány akinek vki csak addig kell, amég meg nem szerzi hangsúlyozom VAN, és nem mindenki olyan.
2011. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igaza van a 2. kommentelőnek, azért mert akkor elérhetetlenek azok a pasik és nekik az kell, ami elérhetetlen szerintem, másrészt meg szeretnek oylat cisnálni amit nem szabad(na) ..
2011. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kamu áltudományos válasz:

Ha azt látják, hogy van valakid, akkor azt hiszik, hogy sikeres vagy az ellenkező nemnél.


A valóság:

Ha azt látják, hogy van valakit, az sérti az egójukat, mert már nem ők a legjobb csajok, nem akarsz megalázkodni előttük, hogy felszedd őket és ez nem teszik nekik.

2011. okt. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hátigen,facopók az biztos. -.-
2011. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1: ha csak simán odamégy hozzájuk ismerkedni, akkor egy nyomulós pasi vagy, akit reflexből le akarnak koptatni, ellenben, ha tudják, hogy foglalt vagy, akkor nem feltételezik ezt rólad, ergo nem kell ezen a gáton átverekdni magad, ráadásul, ha kedveskedsz, akkor te leszel a kivétel pasi, aki nem csak azért kedves egy nővel, mert meg akarja dugni


2: amikor csajozni akarsz, akkor a siker vágya miatt görcsösebb vagy, többet hibázol, míg, ha nem ez a cél - mivel van csajod -, akkor totál önmagad adod, és elutasítást nem kapsz, mert nem is nyomultál. Ha mégis kapsz egy-egy zöld lámpát, akkor meg úgy érzed, hirtelen kapós lettél (mert egy zöldre nem jut 100 piros).

2011. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
02:25-ösnek van igaza!!!Nem tudom,hogy férfi e vagy nő vagy de ráéreztél.
2011. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert ribancok.
2011. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:07


Faszi vagyok és sajnos nem éreztem rá, mert tapasztaltam.

2011. okt. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!