Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érné meg a diploma?

Nem érné meg a diploma?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. dec. 21. 09:38
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

"csak akkor van értelme a diplomának, ha pesten akarsz vele dolgozni egy pécsi, szegedi vidéki informatikusból maximum egy rendszergazda lesz ( ha ért hozzá egyáltalán) ... "


Kérlek ha már nem értesz valamihez akkor legalább hülyeséget ne mondj. Bár igaz, hogy az állások döntő többsége Pesten van, de vidéken is lehet találni.


Pl Szegeden nem egy cég van ami programozókat keres.És nem egynél van gyakornoki program se.


"Mivel a szakok több mint felével nem lehet szakmában elhelyezkedni, elég sokan vannak."


Gondom nem annyira olvassuk el a linkeket. Amúgy meg keresni kell pályakövetési statisztikákat. Egy 2011-ben 15% volt az aki más szakterületen dolgozik.


De meg lehet nézni a munkanélküliek arányát is, akik bizonyos időn belül nem találtak munkát. Itt a jogi és a gazdasági eléggé jó helyen végzett. Náluk csak a sport, orvosi és az informatikai szakon volt alacsonyabb a munkanélküliség. A kormány által preferált műszakin és természettudományon is magasabb volt. És az utóbbi alig tér el a bölcsésztől!!!


[link]

2012. dec. 21. 23:45
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyenlő az informatikusokról íróval.
2012. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok egyenlő az informatikusokról íróval."


Csak egy írásban fogalmaztam meg több választ.

2012. dec. 21. 23:55
 34/34 anonim ***** válasza:
Oké. :)
2012. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!