Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért szidják itt a...

Sokan miért szidják itt a multikat? Én örülök, hogy nekik dolgozhatok!?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal olyan kérdésekkel, hogy nem fizeti ki a vállalkozó, kevesebbre jelenti be, 5 éve nem emelt fizut, nem fizeti a túlórát, elveszi a kajajegyet, stb!!!


Én multinál:


-annyin vagyok bejelentve amennyit keresek!

-q vállalkozó a munkámért 70-80%-ot fizetne csak!

-mindig napra pontosan jön a fizu!

-minden jan. 1-jén LEGALÁBB infl. megegyező béremelés!

-havi 10 ezer kajajegy!

-ingyenes tanfolyamok!

-továbblépési lehetőség!


Akkor miről beszélünk??? Mi olyan rossz egy multinál? Mitől jobb egy pár éves, 5 főt foglalkoztató Kft??


2012. dec. 20. 19:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha egyszer átlátod a gazdaságra gyakorolt hatásukat nem kérdezel többé ökörségeket. Addig meg magasztald őket.
2012. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Kisembereknek, látszólag jó, de hosszútávon, nagy számban a gazdaságnak már nem jó. (ezáltal a kisembernek sem)
2012. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek, rengeteg pénzt le lehet húzni a multikról fizetésként és egyéb plusz juttatásként. Ráadásul szakmailag is lehet fejlődni. Én már lassan 10 éve multinál dolgozom, és egyáltalán nem bántam meg!
2012. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Miért mi a gazdaságra gyakorolt hatása, hogy munkahelyet teremt, rendes fizetést ad?

Amúgy halllóóó Multi nem = bevásárlóközpont!!!!!

Ahol dolgozok 100% export van...

2012. dec. 20. 19:42
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
Szaros 70 ezer megvan ám! Hetente! És az nagyon nem mindegy!
2012. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%
Azt nem értitek meg, hogy nem mindenki szeretne élete végéig alkalmazott lenni. Majd ha kicsivel idősebbek lesztek és a saját termékeiteket próbáljátok eladni lényegesen nagyobb hanggal fogjátok szidni a multikat mint azok az emberek teszik, akik előtt most értetlenül álltok, hogy mért szidják a multikat. A multik többsége nem magyar ember kezében van, így attól, hogy megfizet 50-100 -1000 embert még a bevétel többsége nem a hazai gazdaságban landol. A multik csak kiszipolyozzák a lakosságot és kihordják a bevételt. Egy olyan lakosságnak pedig aki az utolsókat rúgja semmit sem tudsz eladni.
2012. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
280.ra ha megmondod, hogy hogy jön ki a 10.000 kajajegy, én kinyalom a segged!
2012. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van! Minél nagyobb egy cég, annál jobb, annál inkább betartanak minden szabályt, annál jobb dolga van az ott munkát vállalónak.

A visszaélések, sumákolások mindig a kisvállalkozásoknál vannak. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

2012. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
3%

"Miért mi a gazdaságra gyakorolt hatása, hogy munkahelyet teremt, rendes fizetést ad?"


Romboló hatású.


"Amúgy halllóóó Multi nem = bevásárlóközpont!!!!!

Ahol dolgozok 100% export van..."


Nem írtam, hogy bevásárlóközpont. Hiába exportálsz és hordod be a pénzt akkor sem marad itt a bevétel. Egy nagy átkúrás az egész. Neked mint proletárnak jónak tűnik, de ha saját lábadon kéne állnod pokolra kívánnád őket.

2012. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

De fogjátok már fel!! Multi nem feltétlen egyenlő Tesco, Auchan, OBI!! Ki beszél ezekről??

Gyárakról, üzemekről van szó!

2012. dec. 20. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!