Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem zavarják el végre a...

Miért nem zavarják el végre a multikat az országból?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 23:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
82%
Szeretnél több százezer munkanélkülit?
2012. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Nem lenne több a munkanélküli. Ez csak süket duma.
2012. jan. 3. 00:00
 3/75 anonim ***** válasza:
54%

Két szélsőség!


Nem kell elzavarni őket, de idelye lenne megszabályozni.

Egyenlő esélyek a magyarokkal, és nem tűrni hanem milliárdokkal büntetni őket ha nem a magyar érdekeknek megfelelően üzletelnek.


Nem kellene sokmilliárdal támogatni őket, inkább a magyar kkv knak befektetni, vagy állami projekteket indítani amire ráépűélhetnek a klaszter vállalkozások.


Ugyanis a multik ma károsak, de nem kitiltandól.


És még egy.


Nem az olcsó munkaerőnek kell érvényesűlnie, mert ezt a 21 év bebizonyította hogy zsákutca.

2012. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
85%

Csak úgy mondom, hogy a magyar marhahús igen jelentős hányadát a McDonald's vásárolja fel.

Egyébként miből gondolod, hogy a százezer munkanélküli csak süket duma? Mégis, szerinted mi lesz azokkal, akik most a multikban dolgoznak?

2012. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
Elmondták előtted.
2012. jan. 3. 00:11
 6/75 anonim ***** válasza:

"Nem kell elzavarni őket, de idelye lenne megszabályozni."


Szerintem el kellene. Hiába kezdenéd őket adóztatgatni, az csak kormánybevétel és annak semmi értelme ha segélyezésre megy el. Le kellene foglalni az üzleteiket és végérvényesen kitiltani innen őket.

2012. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
12%

"Nem lenne több a munkanélküli. Ez csak süket duma."


Több? Mitől lenne több? Minden munkahelyet megszüntettek a multik. Ha kitakarodnának már nem tudnának többet tönkretenni.

2012. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy elmondták előttem? Bár 00:04 nem írt hülyeséget, az én kérdésemre nem adott választ, amit egyébként tőled vártam.
2012. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:

Azért, mert akkor még csóróbbak lennénk. Ettől függetlenül a magyar vállalkozásokat is támogatni kellene, viszont én úgy tudom, nem a multik szoktak általában feketén foglalkoztatni.

Egyébként meg a diplomások előtt ott a lehetőség, hogy magyar tulajdonú céghez menjenek dolgozni, de a multiknál sokkal jobban megfizetik a tudást. Az alkalmazottak jogait pedig az államnak kell felügyelnie és kemény büntetést kiszabni, ha visszaélést találnak.

2012. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
00:14 Jó a gondolkodás! Van itt még tökös magyar úgylátom! :)
2012. jan. 3. 00:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!