Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek a diákok...

Miért tüntetnek a diákok mikor nincsen igazuk?

Figyelt kérdés

Én úgy látom , hogy egyáltalán nincsen igazuk a diákoknak .

Én úgy halottam , hogy azért tüntetnek mert ingyen akarnak tanulni .


Tehát ők ingyen akarnak tanulni a felsőoktatásban az állam pénzén ( a mi adónkból ) . Viszont nem akarnak az országba maradni . Akkor magyarán szólva az államot ( minket ) rövidítenének meg . Mivel beleölünk egy csomó pénzt és ők a külföldieket segítik a munkájukkal .


Ha nem akarnak itt maradni akkor minek akarnak itt ingyen tanulni ?

Magyarul ezzel azt a kis pénz is el akarják venni amit az emberek ellátásra költenek ( nyugdíj , egességügyi ellátás , stb . )


De minek kell ezért tüntetniük ?


2012. dec. 18. 22:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Volt már több ilyen kérdés is.

Ott le van írva.

2012. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%

Tanuljanak ingyen. Egy nemzetnek ez befektetés a jövőbe. DE! Akkor legyenek szívesek, és dolgozzanak itthon. Ha pedig nem akarnak, térítsék meg a kárt, amit nekünk okoztak.

29/(kétdiplomás) F

2012. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem akar ingyen tanulni... Nézz már legalább egy kicsit utána, hogy miről is van szó.
2012. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Már kerestem de nem találtam csak olyat , hogy milyen következményei lesznek , meg igaz-e , hogy pártok állnak a tüntetés háta mögött .


2. Egyetértek veled , ha kint akar dolgozni akkor fizesse magának .


Egyébként 31 éves vagyok .

2012. dec. 18. 23:08
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Ingyen akarnak tanulni mert mivel NINCS MUNKA nem győznék anyagilag. Akik meg ki akarnak menni külföldre azok azért akarnak menni mert NINCS MUNKA. Olybá tűnik hogy a képletben szereplő összes problémának a munkalehetőség hiánya a kiváltója, a mostani tüntetések a kormány "ígérünk fűt-fát aztán sz.runk bele" hozzáállásának eredménye. (Ja tényleg, ki is ígért 1 millió új munkahelyet?)
2012. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
Nem a tandíj ellen tüntetnek, ha eddig még nem tűnt volna fel.
2012. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az a véleményem, hogy a diákoknak csak csekély részben van igazuk - mondom ezt úgy, hogy fél éve szereztem meg én is a diplomám. Nyugat-Európában - Skandinávia kivételével - változó mértékben, de van tandíj. Úgy gondolom, hogy a tandíj lenne a garanciája a minőségi, világszínvonalú diplomának. Persze ehhez az is kellene, hogy az Orbán-tervvel ellentétben a tandíj, ne az államkasszába, hanem az egyetemekhez folyjon.
2012. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
30%

"Akik meg ki akarnak menni külföldre azok azért akarnak menni mert NINCS MUNKA."

Tudod, miért nincs munka? Azért, mert nincs vásárlóerő. Tudod, miért nincs vásárlóerő? Azért, mert iszonyatos mennyiségű embert kell eltartania kevés embernek, miközben egyesek kényelmesen elhúznak innen, miután az adófizetők pénzéből kiképezték magukat.

2012. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
34%
A diák társaim többsége hülye mint a seggem lyuka, a többség azért tüntet, mert divat szidni a rendszert. Egy önálló gondolata nincs a többségnek.
2012. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
2012. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!