Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit követelőznek a diákok?

Mit követelőznek a diákok?

Figyelt kérdés
Követelések fogalmaznak meg a kormány felé, de mire? Az tud követleni, aki mögött van valami, amivel hatni tud arra, akitől követel. Ha a kormány nem "engedelmeskedik", mit csinálnak? Otthagyják az egyetemet, és elmennek betanított munkásnak? Ez nem valami nagy fenyegetés a kormányra nézve.
2012. dec. 12. 18:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
4%
Ezeknek nem a tandíj ellen tüntetnek hanem Orbán ellen. Ostoba liberális csürhe. Hol voltak 2006-ban? Csak a saját jogaik érdeklik őket de a nemzetet és a hazát magasról leszarják.
2012. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

A nemzet és a haza szarja nagy íveb le a lakóit.

Miért ne érdekelne más attól, hogy tudom hogy ezzel a gyerekeim jövőjét veszik el és ezért nem tetszik?

2012. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Komplikato ***** válasza:
90%

"Meg jönnek,hogy a Kádár korszakban ingyen lehete tanulni,azért nézzenek már utánna akkor hány egyetemista volt.."


Legalább ne írtad volna ezt le, mióta kitört a balhé, a netten kering az 1967-es összehasonlító diagram az 1937-38-as, és az 1967-es arányokról és bizony majdnem 41.000 volt akkor.

2012. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Elcs*sztem az érettségimet, mert lázas voltam / rossz napom volt. Ugyan bejutnék még így is, de pont csak fizetős helyre. Most akkor honnan kaparjak elő több, mint fél millió forintot? Őszintén... Bitch please
2012. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Utolsó akkor majd próbálkozol jövőre, addig pedig nyelvet tanulsz/dolgozol, mint régen.


Én 1994-ben mentem jogi egyetemre, akkor 120 pontból 116-ot kellett elérni a bekerüléshez. Ehhez a központi felvételin mindkét felvételi tárgyból az elérhető 15 pontból 14-et kellett hozni.

Akkor az évfolyamom csak és kizárólag a kiválóságokból állt össze. Az utóbbi években pedig a legutolsó hülyegyerek is jogásznak tanult...


Kell ide a változás. A létszámcsökkentés.

A tandíjat nem támogatom semmilyen formában. Legyen ingyenes a felsőoktatás. De ne legyen ennyire nyitott. Csak a legjobbak legjobbjai kerülhessenek be. Akkor talán nem wc papír értéke lenne a diplomának, mint mostanában... :(

2012. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!