Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit követelőznek a diákok?

Mit követelőznek a diákok?

Figyelt kérdés
Követelések fogalmaznak meg a kormány felé, de mire? Az tud követleni, aki mögött van valami, amivel hatni tud arra, akitől követel. Ha a kormány nem "engedelmeskedik", mit csinálnak? Otthagyják az egyetemet, és elmennek betanított munkásnak? Ez nem valami nagy fenyegetés a kormányra nézve.
2012. dec. 12. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Legalább van valaki, aki nem törődik bele a kormány disznóságaiba! Lehet, hogy nem lesz eredménye, de a külföld biztosan felfigyel rá. Ezt hathat valamennyire a kormányra is.

Azért követelőznek, hogy az egyetemekre a szegény diákok is bejuthassanak!

2012. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Mit csinálnak? 1956-ban mit csináltak?
2012. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Értem én, miért követelőznek, csak mire? Ilyeneket mondanak, hogy "nem fogjuk hagyni", meg stb. Miért, mit fog csinálni?
2012. dec. 12. 18:41
 4/25 anonim ***** válasza:
4%

Semmi értelmét nem látom, ha most hagyja magát a kormány, akkor majd jönnek azok akik más miatt fognak tüntetni

Felfoghatnák végre, nem ugrál minden szóra a parlament

2012. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%

Én ugyan egyetemista vagyok,de igaza van a kérdezőnek.Aki olyan marha okos meg tehetséges bekerül így is,arra bőven elég a 10e hely.Aki meg nem olyan szorgalmas/tehetséges az vegyen fizessen,vagy menjen szaképzésre.

Nem vagyok FIDESZ-párti de ebben igazuk van.

Meg jönnek,hogy a Kádár korszakban ingyen lehete tanulni,azért nézzenek már utánna akkor hány egyetemista volt...Akkor felvettek az ELTE-re 10 pl vegyészt most 120-at...Szóval?

2012. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ha végignézel a mai egyetemistákon, szerinted melyik csinálná azt, ami 56-ban volt?

Egyébként meg ha nem lett forradalom abból, hogy nyíltan eladják az országot, vagy hogy így áll a közbiztonság, akkor majd pont ebből lenne ? Ugyan...

2012. dec. 12. 18:45
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy feltétlen egyetértek a kormánnyal, csak hát kreténség, amit a tüntetők művelnek.
2012. dec. 12. 18:46
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Inkább azzal kéne foglalkozni,hogy érettségivel,szakmával is el lehessen helyezkedni és ne kelljen már a takarításhoz is diploma...
2012. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
2010. óta tudjuk, hogy forradalmat a szavazófülkében is lehet csinálni. :-)
2012. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 tetro ***** válasza:
97%

"Aki meg nem olyan szorgalmas/tehetséges az vegyen fizessen,vagy menjen szaképzésre. "

Nehéz elhinni ez után, hogy te bármilyen egyetemre bejutottál.

2012. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!