Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit tud Kocsis Istvánról,...

Ki mit tud Kocsis Istvánról, a BKV jelenlegi vezérigazgatójáról?

Figyelt kérdés

- Bármit tudtok róla, érdekel.

- A véleményetek is érdekel.


2009. aug. 14. 03:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen poziciókba nem kerül tisztességes ember.
2009. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én több mindent. Pl. mindig előre szólnak neki hetekkel, ha távoznia kell. Figyeljétek csak meg. Így van ideje bármire...
2009. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A paksi atomerőmű vezérigazgatója volt. Utána az MVM-é!

Utána a BKV-é! Mindenhol megbukott. Én azt hiszem, aki mindenhez ért, az semmihez sem ért!

Szegény Kocsis:(((

Találnak neki valami kevésbé látványos, de jól fizető csicska állást!

2009. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
semmit, még soha nem hallottam róla, minden reggel meghallgatom a híreket (külföldön élek) és napközben egyszer indexet olvasok, de most pár hete kezdték mondogatni. megint a media talált magának valakit.
2009. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A paksi atomerőműnél azt mondta, nem tehet az üzemzavarról, nem ő írta alá a szerződéseket, megbízott a beosztottakban.

A BKV-nál azt mondta, nem tudott a végkielégítésekről. Akkor miért ül ott??? Nevetséges.

Bár milliárdos, de neki KELL egy fontos poszt. Anélkül semminek érzi magát.


Ja és aki vezérigazgatóként képes nyilvános helyen, bálban részegen fetrengeni a táncparketten, az bármire képes...

2009. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A legutolsó válaszolótól kérdezem, komoly?
2009. aug. 14. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ő regnált az vizsgálni kell és példás ítélete hozni .

Aki előtte azt szintén és hasonlóan.

És aki majd jön az már tudni fogja hogy mire számítson !


Ennyire egyszerű!!!

2009. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy komoly. Én is ott voltam. Vállakozói bál, ahol ő a cége vezéreként volt jelen...
2009. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, legalább tud élni.:) Tőlem aztán meztelenül rohangálhat a Váci utcán, csak a cégügyei legyenek rendben.

Az utolsó válaszolóval maximálisan egyetértek, azzal a kitétellel, hogy az állami cégek vezetését a felügyelő bizottságok ellenőrzik, azokban pedig politikusok ülnek. Érdekes módon ez a végkielégítés-botrány is a sajtónál pattant ki.

Állítólag jól képzett ember, nagyon jó pályázatokat készít, de nem teljesen tiszta ő sem.


Igazából arra voltam kíváncsi, hogy mennyire vannak jelen a köztudatban az állami cégek vezetői, és mi róluk az emberek benyomása. Szerintem reális.

2009. aug. 15. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!