Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen Orbán diktatúráról...

Milyen Orbán diktatúráról beszélnek sokan?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre,senki oldalán nem állok,de ez mitől alakult ki? Rosszabbul élünk,persze,hát válság van,mindenhol rosszabbul élnek,nem csak itt.

Meg ez a sajtószabadság.Én ebből sem vettem észre semmit,nem befolyásolták az életemet ezek a törvények.

Hozzatok fel nyugodtan példákat,szeretném megérteni!


2012. okt. 25. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen diktatúra nincsen !! Ez a kormány a hivatalba kerülése óta nagyon sokat tett, rengeteg nemzeti reformot hajtottak végre amit nem lehetett elodázni ! A balosok meg sírnak mert nekik semmi sikerük nem volt a kormányzásuk idején ... Semmi diktatúra nincsen, itt tiszta demokrácia van ! Aki diktatúrát kiállt annak elmentek otthonról...
2012. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
Mivel is csorbul az AB jogköre? A világ legnagyobb alkotmányjogászai ismerték el, hogy a magyar AB egy kvázi-jogszabályalkotó (létrejöttétől kezdve ez a probléma vele), és ez már csak a hatalmi ágak szétválasztása miatt sem egészséges, ráadásul annyi üggyel voltak elhavazva, amit egyszerűen képtelenség végigvinni. Nem jelezheti boldog-boldogtalan az AB-nak, hogy neki ez vagy az nem tetszik, csak az akit érintenek is a jogszabályok.
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is túllihegik a dolgot, pedig nem vagyok fidesz szavazó, és akkor még finoman fogalmaztam.


Ha diktatúra lenne, akkor ki se nyithatnád a pofád, hogy diktatúráról beszélj, és nem befolyásolva lenne az állami média, hanem csak az lenne, vagy a többi is cenzúrázott lenne. De nincs így.

aki meg az m1ről tájékozódik annak gratulálok (5%-os a nézettségi arány egyébként)

2012. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15%

Azért mondják, mert a Fidesznek 2/3-os többsége van a parlamentben, így olyan törvényt hozhatnak, amit csak akarnak (csak az EU bírálhatja felül őket). Például új alaptörvényt hoztak létre.

Ilyen a politika, ha a mostani ellenzéknek lesz 2/3-a, akkor a Fidesz fog diktatúrával riogatni.

2012. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

Fidesz NEM reformált meg semmit, csak megszorított. Amit megreformált (oktatás) az sokkal rosszabbá tette, mint amilyen volt.

Diktatúra, sajtószabadság? Ahogy Bródy János mondta: Mindent lehet, amit szabad! Neki ezen a téren bőven van tapasztalata még a szoci időkből.

2012. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tetris ***** válasza:
14%

Azok beszélnek itt diktatúráról, akik mindenáron OV-t akarják megdönteni. Szerintem jó, hogy ők vannak hatalmon, és jó az is, amit tesznek. Legalábbis nincs jobb náluk. Azt nekem senki ne mondja, hogy az MSZP-t kéne visszahozni, vagy a Bajnait. Örülök, hogy kikoptak végre a Parlamentből.

Nincs az országban semmiféle diktatúra. A sajtót se korlátozza semmi és senki. Az ATV-n október 23-án ömlött a szocik dicsérete. A Hír TV-n meg a Fideszé. Mindenki elmondhatja a magáét.

A pislogós, libasz.ros Bajnait, meg felejtsük már végre el könyörgöm!!!!!

2012. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Dick Esmen ***** válasza:
82%
Zimbabwét tekinti példának.Hivatalosan ott is demokrácia van.
2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdeném, hogy szinte csak marhaságot csinált szerintem eddig a kétharmad (1-2 kivétellel)


DE: diktatúra nincs, nem is hasonlít arra a helyzet. Ez egy jól hangzó szólam csak.

2012. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
20%
Tipikus baloldali propaganda. Szerintem aki ezt állítja az nincs tisztában a szó jelentésével. Ha itt olyan nagy "Orbán diktatúra" lenne akkor valószínűleg ez a kérdés sosem került volna ki ide.
2012. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!