Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi visz arra rá egy...

Mégis mi visz arra rá egy TÖRTÉNELEMTANÁRT, hogy olyan emberekkel és mozgalmakkal szimpatizáljon mint Bajnai G. , Milla, Szolidaritás, LMP?

Figyelt kérdés

Nekem így Fideszesként érthetetlen, hogy még az ilyen lepukkant proli munkásokon meg a füveseken kívül valaki történelemtanár létére is ilyen kommunista meg liberális mozgalmakkal, személyekkel szimpatizáljon!

Sima középiskolai töritanár, semmi kommunista felmenő és párttagság...


Hogy lehet?


2012. okt. 24. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a kérdező egy baloldali provokátor aki ilyen álkérdést ír ki hogy lejárassa a Fideszt és a fideszeseket.
2012. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

14:52


Pedig tényleg valós! Egy történelemtanárnak nem kellene tisztában lennie pl. a XX századdal, rendszerváltással, meg ilyesmi?? Bajnaiékról sugárzik az átverés...

2012. okt. 24. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:

14:47

"14:45: Hülyeség! Nektek tényleg 45%-os SZJA kell???!!! "


Ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, egyik komcsi-tömörüléssel sem szimpatizálok, sem Viktorodéval, sem a bohócbalosokkal! :)

2012. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 bumbi02 ***** válasza:
73%

14:46: értelmiség????? Ja, Dopeman! :DD


Kiragadtad a lényeget látom. Látom neked érdemes akármit is írni. Szavazz a Fideszre, nézz le mindenkit aki nem arra szavaz, és akkor biztos boldog lesz az életed. Ha neked így jó.


Valakit a politikai nézete alapján lenézni szerintem primitív dolog (kb olyan mint mikor rapper szidja a rockert, a zenei ízlése miatt), de ha te úgy gondolod hogy egy töri tanár nem lehet más, csak Fideszes, akkor gratulálok. Még tanulj egy kicsit, olvass, művelődj, és fogadj el másokat.

2012. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező téged nem az zavar igazán hogy Bajnai szimpatizáns, hanem hogy nem fideszes.
2012. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
én azt nem értem, hogy léteznek olyan 30 alatti emberek akik fideszre szavaznak. Ismerős példájából kiindulva, többnyire olyan gyerekekről van szó akiknek nincs saját véleményük, sem önbizalmuk, nuku minden és a szüleik hülyeségét ismételgetik. valszeg nálad is így van, hány éves is vagy? 16?
2012. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen fideszesek ezt soha nem fogják megérteni.

Vannak néhányan, akik legjobb tudásuk szerint próbálják objektíven és higgadtan mérlegelni az egyes pártok lehetőségeit, tevékenységét. Ez néha nagyon nehéz, különösen a vélemények korlátozása idején. Ezután jutnak egy eredményre, de alapos megfontolásukat is hajlandók megváltoztatni megfelelő objektív és nyomós érvek esetén. És szerencsére van közöttük néhány történelemtanár is. Ez az esélye annak, hogy a történelem a lehetőségek határain belül megmaradhasson objektívnek, és ne váljék a hatalom kiszolgálójává, mint történelmünk során annyiszor.

2012. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de az egyik még egy pártot is alapított...
2012. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!