Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lett Bajnai ilyen "menő"?

Mitől lett Bajnai ilyen "menő"?

Figyelt kérdés
szavaznátok egy no-name új párta vele az élén?? vagy az MSZP-re még egyszer??? Akkor inkább a mostani keretnek (OV) adnék még négy év esélyt.Elvégre Európában is MINDENÜTT rosszabbul élnek,mint régebben
2012. okt. 23. 16:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
59%
Én bizony szavaznék Bajnaira. Amikor ő volt az élen, kezdett rendbe jönni az ország. Most meg mi van? Semmi, sőt a nyakig érő szar már hullámzik is.
2012. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
érdekes meglátás,de anno bajnait rendet hozni rakták be,nem az a "szó szerint" politikus volt..én nem bíznék benne.de mások vagyunk,persze!Nálam MSZP még egyszer soha,új párt pedig túl bizonytalan és kiforratlan
2012. okt. 23. 16:49
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Kivételes a helyzete: ő az egyetlen olyan szereplő a politikában, akit elegen ismernek és akár esélyes miniszterelnök-jelölt is lehet, de még nem járatta le magát teljes mértékben. Éppen ezért sokan tekintenek rá úgy, mint valamiféle csodatevőre, aki majd minden problémát megold és vele tényleg jobb lesz az élet.
2012. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
58%

Én nem, az biztos.

Egy független embernek kellene lennie a miniszterelnöknek.

Ettől független, szerintem a sok birka meg fogja választani és utána meg rá fognak panaszkodni, ahogy eddig is tették.

2012. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan, ez csak a szokásos.


Nézz vissza két-három évvel ezelőtt kérdéseket - akkor Bajnait utálta mindenki, és Orbán volt a megváltó isten.


Most Orbánt utálja mindenki, és Bajnai a megváltó.


Aztán ha Bajnait megválasztják, rá két év múlva mindenki utálni fogja Bajnait.

2012. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
egyetértek,én nem választanám meg!
2012. okt. 23. 17:05
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

Igen, szavaznék egy olyan pártra, amelyik őt állítja miniszterelnökjelöltnek, bizony!

És miért? Mert úgy gondolom, a jelenlegi felhozatalból ő kezelné a legjobban a válságot. A rövid kormányzása alatt meggyőzött, nem ment bele parttalan politikai csatározásokba, képes volt szakértőként a lényegre koncentrálni. Nem ígérgetett fűnek-fának mindent, nem szórta el az ország pénzét, próbálta gatyába rázni a gazdaságot. Erre van most szükség, nem a kifosztásra, ami megy.

2012. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
de a választáson nem miniszterelnököt választunk,hanem PÁRTOT könyörgöm!!
2012. okt. 23. 17:09
 9/44 A kérdező kommentje:
nem a miniszterelnöknek kell,hogy szimpatikus legyen,hanem a PÁRTJA nézeteinek
2012. okt. 23. 17:10
 10/44 anonim ***** válasza:
53%

Azért a média is tolja rendesen, nézzetek csak rá az Index címlapjára.

Mellesleg enyhén szólva is álszent embernek tartom, hogy miért? Nos, ezért:

[link]

2012. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!