Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Bajnai megalapította a Haza és Haladás Egyesületét?

Figyelt kérdés
Kérem, akik csak trollkodni akarnak, azok böngésszenek tovább.:)
2012. okt. 19. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem trollkodásnak szánom, de ez nekem olyan, mintha a rendszerváltás előtti jelszavak egyikét hallanám.
2012. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy a következő lépés, hogy párttá fog alakulni.
2012. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Mit gondoljak? Jól tette.
2012. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi formában 2010 decembere óta léteznek, gazdasági elemzéseket és útmutatókat készítenek. Az egyesület a következő lépcsőnek tűnik, nekem azt sugallja, hogy Bajnai nem szeretne mutatkozni egyik párt színeiben sem, hanem saját irányvonalat vett fel. Megértem a külön utat, én sem lépnék be a jelenlegi pártok egyikébe sem.
2012. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

Mit keres egy olyan ember a közéletben mint Bajnai.

Ezzel a múlttal normális országokban még közép vezető se lehetne az állami szférában.


Aki ennyire züllött mentálisan és még is lehet esélye az jól mutatja az országunk mentális értékeit.

2012. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ő akar lenni az új Kossuth vagy Széchenyi."

Hááát, azért Kossuth tevékenységét nem a suliban tanult tündérmesés relációban, hanem valóság alapján vizsgáljuk, akkor inkább legyen egy Széchenyi! :D

2012. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ezzel a múlttal normális országokban még közép vezető se lehetne az állami szférában."


Ebben az országban, ahol elprivatizált cégekből több tízmilliárdos vagyonkával békemeneteket lehet szervezni? Dehogy nem.

A parlamentben ülő arcokról és miniszterekről vaskos aktákat lehetne megtölteni, pláne az ex-Komcsi bagázsról. Szóval szép dolog az igazságérzet, de maradjunk a realitás talaján.

2012. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
8%
Éljen a kedves vezér!
2012. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Köszönöm a lepontozást, amikor csak az ismerősnek szánt jelszavakat próbálom máshoz hozzákötni (1-es voltam).
2012. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 bumbi02 ***** válasza:
68%

Jól csinálja. Ha például egy mostani párt jelöltje lett volna, sokan amiatt nem szavaztak volna rá, mert a párttal aminek a színeiben indult, nem szimpatizálnak, viszont Bajnaival igen. Ezzel kivédte ezt. Mert így egy az egyben lehet rászavazni. (ha tényleg párttá alakítja persze, de nagy esélyt látok rá hogy ebből párt lesz).


Sokat elmond az is, hogy már hónapok óta beelőzte Orbán Viktort is népszerűségben. Lehet libajnaizni, meg próbálni lejáratni, de egyelőre szakmai érveket senki nem tudott felsorakoztatni mellette.

2012. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!