Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi visz arra rá egy...

Mégis mi visz arra rá egy TÖRTÉNELEMTANÁRT, hogy olyan emberekkel és mozgalmakkal szimpatizáljon mint Bajnai G. , Milla, Szolidaritás, LMP?

Figyelt kérdés

Nekem így Fideszesként érthetetlen, hogy még az ilyen lepukkant proli munkásokon meg a füveseken kívül valaki történelemtanár létére is ilyen kommunista meg liberális mozgalmakkal, személyekkel szimpatizáljon!

Sima középiskolai töritanár, semmi kommunista felmenő és párttagság...


Hogy lehet?


2012. okt. 24. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én magát azt a dolgot sem tudom elképzelni, hogy töri és közgáz tanár egyáltalán politikához közeli szervezetekkel szimpatizáljon.
2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Én 3 töri tanárt ismerek mind Jobbikos... Azokat én sem tudom felfogni de hát az ő bajuk...


Üdv: Egy semleges...

2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
mármint aki balos töri tanár, azt nem értem...
2012. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Ne izgulj, Viktorod simán nyeri a 2014-es választásokat. Aztán másnap bejelentheti az államcsődöt... :(
2012. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bumbi02 ***** válasza:
68%

Én pedig azt nem értem, hogy józan ésszel hogyan lehet a Fidesz pártját fogni.



Ahogyan azt se tudom felfogni, hogyan lehet hinni Istenben, Buddhában, Jehovában, Allahban és a többiben...



A vallási, politikai és zenei ízlés olyan dolog, amit nem kell megérteni. El kell fogadni, hogy a másé nem olyan mint a tied.


Amúgy, a liberális mozgalmak támogatói közt elég sok az értelmiségi, tehát ne próbáljunk úgy tenni, mintha a baloldal csak a munkások és füvesek oldala lenne.

2012. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
14:45: Hülyeség! Nektek tényleg 45%-os SZJA kell???!!! Örüljetek, hogy csak 16% van! Ez sokkal jobb mint ezelőtt! Sokkal kisebb a jövedelemadó!!
2012. okt. 24. 14:47
 7/18 A kérdező kommentje:
14:46: értelmiség????? Ja, Dopeman! :DD
2012. okt. 24. 14:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem, történelemtanároknak nem kellene nyíltan szimpatizálnia egyik párttal sem, (legalábbis nem az oktatás során) hogy részrehajlás nélkül tudják oktatni a történelmi eseményeket.
2012. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Én meg azt nem értem hogy ezek után hogy képes valaki fideszes maradni...
2012. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

"A FIDESZRE kell szavazni, ha nem akarunk megint kontárbankár ballib kormányt !!!"


Ez csak vicc ugye?

Add fel a küzdelmet! Az emberek nagy része kiábrándult Orbán vajdából. (Mondjuk ezt egy agy-mosott fidesz prókátornak úgyis hiába mondom...)

2012. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!