Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki boronálta...

Szerintetek ki boronálta össze Bajnait a Millával?

Figyelt kérdés

Hol született a nagy ötlet, hogy Bajnainak vissza kell térnie, és hol találták ehhez a Millát.

Egyértelmű, hogy Bajnai nem saját magát akarja előtérbe állítani, mint Gyurcsány teszi. Őrá szüksége van valakinek vagy valaminek, ahogy a Millára is. De mi ez a dolog, honnan irányítják?

Olvasom a nyugati lapokat a mai napról, mindenhol csak a Milláról és Bajnai visszatéréséről cikkeznek, mintha más nem is történt volna Budapesten. Az erővonalak felsorakoznak az Ember mögött. De kinek kell ő? Kinek, minek kell a Milla? Honann a sajtótámogatás Európa-szerte egy ember mögött?



2012. okt. 23. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell mindenből kapásból összeesküvés elméleteket gyártani...
2012. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

A milla vezetője elmondta, hogy nem Bajnai kell nekik, hanem a Haza és haladás nevű szervezet és az ott levő "tudás". Legalább mondanák ki azt ami nyilvánvaló, hogy ők akarták Bajnait, mert külföld támogatja és itthon is sokakban kelt biztonságérzetet.

Egyébként nekem nem szimpatikus a milla, de jó ötlet volt hogy megszerezték Bajnait ő egy tipikus jófiú jellegű politikus. Nem akar nagy feltűnést csak a háttérben meghúzódik szerény és akkor jön csak, ha baj van. Ennek ellenére nem fogok rászavazni, ha a milla vagy a jelenlegi bármely baloldali párt színeiben indul.

2012. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Haza és Haladás őket kikarolta fel ez a kérdés ...
2012. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 VVMMvvmm ***** válasza:
2%
A milla rendezvény leszerepelt.Kevés unottnak látszó ember ment ki rá.Bajnai szerintem egy rakás szerencsétlenség.Hogy ki boronálta? Aligha fog bemutatkozni neked.
2012. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán ki áll a Milla mögött, ki hozta létre? Dopemenen kívül egy nevet sem hallottam.

Facebookon pedig bárki alapíthat csoportot?

Nyilván a Milla mögött valami komoly intézmény állhat, hogy Bajnainak ennyire egyértelmű volt, hogy így kell indulnia. De ki, mi hozta létre a Millát?

Nekem ez nagyon fura, a facebook szerverről kiemelkedik egy csoport elkezd tüntetéseket szervezni, és a baloldal reménysége pont az ő nevükkel fémjelezteti politikai visszatérését. Miért? A Milla, valljuk be, az semmi. Hacsak nem szeretnék valakik valamivé tenni, de kik és mivé?

2012. okt. 24. 00:10
 6/11 Komplikato ***** válasza:
100%

"A milla vezetője elmondta, hogy nem Bajnai kell nekik, hanem a Haza és haladás nevű szervezet és az ott levő "tudás"."


Ez érdekes, mert kint van egy videó az Indexen Bajnaival a "nagy beszéd" utánról és még ott is azt állítja, hogy neki nem kell miniszternek lennie, mert értelmesebben tud segíteni anélkül. Másrészt a kérdezőhöz, nem tudom mennyire volt ez összeboronálás, nekem elég távolságtartónak tűnt pont a Millával szemben. Sőt. Az eseményt az Index "Millásnak" tüntette fel, de az az igazság, hogy róluk szólt legkevésbé az egész, még a Szolidaritás is sokkal hangsúlyosabb volt náluk. Nem kicsit. Gordon meg még inkább. Az ott levő tömeg kb. 20%-a a Milla, 30%-a a Szolidaritás, és a maradék 50%-a Bajnai miatt volt ott, még az is aki nem kedveli őt.

2012. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:
100%

"A milla rendezvény leszerepelt.Kevés unottnak látszó ember ment ki rá."


Nem tudom te ki vagy, azt sem honnan az infód, én viszont kint jártam. Nem mint valamelyik szervező vagy Bajnai rajongója, hanem mint kíváncsi polgár. És basszus több ember nem fért volna ott el fizikailag. Az egész tér a híd alatt, a híd és legalább a Ferenciek teréig egy gombostűt nem lehetett leejteni és biztos voltak a mellék utcákban is. Unott meg bárki lehetett az őt nem érdeklő részek alatt, engem pl. Balavány szaki untatott, nem az ő hibája, engem nem érdekelt. Meg némelyik zenekar ... de hogy kevesen voltak, az szemenszedett hazugság.

2012. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
szerintem a milla már rég nem az a milla... gondolj bele abba, hogy pl (ha jól tudom) a Fűrészt mint filmet egy egyetemista csoport forgatta hf-ként és már sokkal több, mint egy házifeladat. Világhírű horrorfilm. Valakik kitalálták hogy tüntetni fognak majd látta valaki hogy ez felkelti az emberek figyelmét és szárnyai alá vette a csoportot. AZ hogy kik miért szerintem lényegtelen.
2012. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Na hiszen, Zsindex...annak aztán van hírértéke :D kb. mint a Szupermen képregényeknek :DDD

Vélhetően megvan LiBajnainak is a maga köre, és tevékeny szervezéssel elérhetnek éppen egy ilyen összeboronálást. Nem mintha számítana. Remélem LiBajnai is eltűnik a süllyesztőben mielőtt még több kárt okoz.

2012. okt. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Az egyre romló gazdasági helyzet az egyre több és több adó a kontár kormányzás a kisemberek kisemmizése a gazdagok állami pénzekkel tömése a Fideszes haveroknak elosztogatott földek a munkásemberek megfélemlítése hozta össze a millát Bajnait és még további csatlakozókat is összehoz. Felesleges ebbe az összefogásba belemagyarázni valamilyen vélt összesküvéselméletet.
2012. okt. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!