Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a következő...

Támogatnátok a következő munka "nyereményjátékot"?

Figyelt kérdés

Az állam fenntartana néhány pozíciót állami cégeknél olyan posztokra amikre maximum érettségi kell és a minimálbértől 130.000-ig lehet keresni velük.


Havonta meg lehetne venni egy 2000 Ft-os szelvényt, amivel be lehetne nevezni a nyereményjátékba, a nyertesek akár másnap munkába állhatnak a fenntartott poszton.



2012. okt. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már most is működik. Bevásárolsz 10 ezerért a boltban, abból több mint 2 ezer megy az államkasszába ÁFA néven, amit aztán kiosztanak segélyként. Szóval mit is akarsz elérni?
2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez rohadt jó :D

Nehogymár kompetencia, hozzáértés, szaktudás stb. alapján válasszuk ki az alkalmazottakat, hanem sorsoljuk ki. Még jobb lenne, ha kórházakban is lenne ilyen, én biztos megvenném a szelvényt az agysebész munkakörhöz.

2012. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, néha tényleg nem értem, miért járok még erre az oldalra.
2012. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak egy valami merül fel, mint kérdés bennem: a kérdező ezt komolyan gondolja???
2012. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:

"Nehogymár kompetencia, hozzáértés, szaktudás stb. alapján válasszuk ki az alkalmazottakat, hanem sorsoljuk ki."


Öööö, lehet még ebben az esetben is SOKKAL jobb arányok lennének, mint jelen verzióban.

Van most ilyen kormánypárti "Marxista Egyetem" szerű bigyó, ahol 3-4 hónap "képzés" után érettségivel középvezető, diplomával felső-vezető lehetsz ... akkor is ha sík hülye vagy a témához.

2012. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!