Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várják el tőlem egyesek,...

Miért várják el tőlem egyesek, h sajnáljam a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés

Állandóan hallgatom, h mert kapnak havi 60-70-80 ezret és akkor, h ez milyen kevés.

Holott mondjuk ketten vannak, az kapásból 120 ezer forint, de ami leginkább zavaró, h máshol családok élnek ennyiből.

Ennek ellenére ők a hímes tojások, ugye volt már róla szó, h a családit is csökkentik.

De ez nem baj, a lényeg h az ő nyugdíjukat emeljék....



2012. okt. 17. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
23%

"De bőven engem igazol, h az anyazason mást nem tudtak, azt, meg h mi van a családokkal? "


Végülis minden téged igazol. Sőt szerintem mindenki hülye, itt már csak te vagy helikopter...

2012. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
29%

Még annyit, hogy a jelenlegi hitelből fenntartott nyugdíjrendszer a jövő felélése! Lehet, hogy most jól megy a nyugdíjból, de a hitelek egyszer lejárnak. És a gyerekeiteknek, unokáitoknak lesz rosszabb, mert nekik kell kamatostul visszafizetni.

Ha ezt nem látjátok át akkor tényleg nincs miről beszélgetni.

2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:

Őket ez nem érdekli nem látod:)

Azt se bánják, ha holnap kölcsönt kell felvenni az országnak....

Szégyen.

2012. okt. 17. 22:49
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokkal jobban zavar a stadion, a tűzijátékok amire egy csomó pénz elmegy a semmire.
2012. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
53% pont te beszélsz, aki kur.vaanyazott meg egy értelmesfelszólalása nem volt?
2012. okt. 17. 22:53
 56/71 anonim ***** válasza:
80%

"Én meg remélem, h a nyugdíjatokat gyógyszerre költitek:)"


Elég furcsa lenne, ha harminc éves koromban nyugdíjban lennék, másrészt leírtam az első oldalon mi a véleményem a gyógyszerekről. De ahogy elnézlek te biztosan arra fogod költeni, nem csak a nyugdíjad, hanem ha egyszer fizetést kapsz majd azt is, és szerintem ma is arra költöd a segélyed.

2012. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
84%
a kérdezőnek üzenem hogy 300 ezret keresek és k*rva jól élek. fújjon rám is.
2012. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
84%

"Abból azt hiszem felkopna az állatok. Igen komoly összegeket kell hozzá pakolászni az államnak havonta!"


Havi 50 ezret fizetek be az államnak különböző jogcímen 125. ezres fizetésből nem hiszem, hogy ez olyan kevés. Azt lehet nyugdíj előtt 1. hónappal meghalok.

2012. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
81%
Baromira önző vagy. A segélyt nem kötelező adni az csak egy lehetőség amit ad neked az állam. Ne írj többet mert csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki. Ide tudsz este írni, akkor ott a lehetőség lehet menni éjszaka gyárba szalagmellé vagy tescoba árufeltöltőnek és már nem is kell annyiból élnie egy egész családnak. Ne az államtól várd a segítséget hanem tegyél lépéseket ellene, hogy nem legyen rá szükséget.
2012. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
24%

"Hihetetlen h mindegyik csak ezt viszi, h mert meddig dolgozott....

És akkor mi van?

Akkor külön IMF hitelt fogunk felvenni vagy h gondoltátok?"


De mi az anyádnak te szerencsétlen? Rászorulunk? Tudsz mondani európában még egy országot, aki képes volt 500 milliárdért lyukat fúrni a fővárosa alá? Tudsz mondani Európában, csak egyetlen olyan országot, ahol annak négyszeresét fizetik ki egy casútvonal felújítására, mint a Berlin - Hamburg vonal a semmiből történő megépítése?

Tudsz mondani egyetlen országot is, aki a többszörösét képes kifizetni egyet kilóméter autópályáért mint a németek? Te most komolyan miről beszélsz? Mért kéne a nyugdíjakat csökkenteni? Egy ennyire gazdag orszgban minden jövedelmet minimum duplázni kéne, és még akkor is bőséggel jutna mindenre. Eleve a kérdésed értelmetlen, tehát nem értem, milyen választ vársz rá.

2012. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!