Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várják el tőlem egyesek,...

Miért várják el tőlem egyesek, h sajnáljam a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés

Állandóan hallgatom, h mert kapnak havi 60-70-80 ezret és akkor, h ez milyen kevés.

Holott mondjuk ketten vannak, az kapásból 120 ezer forint, de ami leginkább zavaró, h máshol családok élnek ennyiből.

Ennek ellenére ők a hímes tojások, ugye volt már róla szó, h a családit is csökkentik.

De ez nem baj, a lényeg h az ő nyugdíjukat emeljék....



2012. okt. 17. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
23%

"oké, ment mindenkinek a piros. A kérdező nem azt kérdezte, hogy miért szeresse a nyugdíjasokat, hanem azt, hogy miért próbálják ezt rákényszeríteni minden irányból."


Senki sem azt akarja rákényszeríteni, te taj paraszt, hogy szeresse őket. És azt is csak kérték tőle, hogy ne gyalázza minden kérdésében őket.

2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
83%
Jól van kérdező menjél aludni holnap munkanap kell a pihenés neked is.
2012. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
23%

"A családokról miért nem beszélsz?

Valahogy azt mindenki kifelejti:)"


A kérdésed mivel nyugdíjasokról szól, nem mindenkinek teljesen egyértelmű, hogy ezek a nyugdíjasok családosak, s özvegyek vagy elváltak nem lehetnek.

2012. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
23%

"Az én apukám 20. évesen elment dolgozni 62. évesen ugyan onnan ment nyugdíjba. Soha nem volt egy napig sem munkanélkülin, és 42. év befizetés után megérdemli a nyugdíját amiért megdolgozott."


Az enyém 12 évesen. És most komolyan még én kérjek bocsánatot egy olyan köcsögtől, aki sajnálja tőle a nyugdíját?

2012. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
22%

"Hihetetlen h mindegyik csak ezt viszi, h mert meddig dolgozott....

És akkor mi van? "


Semmi. Csak te mert kettő másodpercet dolgoztál már elveheted mindenki nyugdíját, mi?

2012. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy csökkentik a nyugdíjat egy fillérrel sem lesz több a családi pótlék szóval ezt sem értem, mi köze egymáshoz a két dolognak.
2012. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
36%
mindig a jövőt kell támogatni. tehát a fiatalokat. még akkor is ha ez az öregek rovására megy. aki nem így gondolja az egyszerűen emberellenes vagy csak buta.
2012. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:

Vicc, h csak azzal vagytok h ki mennyit dolgozott de látom savanyú a szőlő.

Ugye h felhoztam, h máshol családok élnek ennyiből h fellazadtak...

Szanalom.

2012. okt. 17. 22:43
 49/71 anonim ***** válasza:
15%

Bírom mikor megy a szájtépés, hogy "Én az ééééletem ledolgoztam, abból van a nyugdíjam".

Abból azt hiszem felkopna az állatok. Igen komoly összegeket kell hozzá pakolászni az államnak havonta!

2012. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy családnak 60-70 ezer a keresete tartósan akkor valamit nagyon rosszul csinálnak főleg, hogy ha van pl, 2 gyerek akkor a 60 ezernek a fele a családi. Nem igaz, hogy két felnőtt havi 15-15 ezret keres. Ilyen helyzetben még a takarítást is elvállalnám, vagy a közmunka is több.
2012. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!