Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várják el tőlem egyesek,...

Miért várják el tőlem egyesek, h sajnáljam a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés

Állandóan hallgatom, h mert kapnak havi 60-70-80 ezret és akkor, h ez milyen kevés.

Holott mondjuk ketten vannak, az kapásból 120 ezer forint, de ami leginkább zavaró, h máshol családok élnek ennyiből.

Ennek ellenére ők a hímes tojások, ugye volt már róla szó, h a családit is csökkentik.

De ez nem baj, a lényeg h az ő nyugdíjukat emeljék....



2012. okt. 17. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Senki nem bír velük, szerintük teljes jogos, h lassan mindenkitől mindent megvonnak, csak nekik meglegyen.
2012. okt. 17. 21:02
 22/71 anonim ***** válasza:
40%
mellesleg 2 homoszexuális az egy pár, és ha van gyerekük akkor meg egy család. Még akkor is, ha te ettől eret vágsz magadon 16-os.
2012. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is túl van fizetve a nyugdíjasok kb fele.......
2012. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem: A németek nálunk is gazdagabbak voltak, és nem feltétlen csak maguknak köszönhetik ahogy most állnak. Viszont az igaz, hogy nem szeretnék a helyükben lenni.
2012. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Valaki végre választ adna arra, h hogy van az, h a nyugdíjasok azt se bánják, h a családit is lassan megvonják?

Meg egyre több az éhező gyerek?

És ennek ellenére teljesen fel vannak lázadva, ha szóba jön a nyugdíjcsökkentés?

2012. okt. 17. 21:07
 26/71 anonim ***** válasza:
29%

Az a társadalom amelyik nem becsüli az idősebbet, halálra van ítélve.


Aki sajnálja a nyugdíjasoktól a nyugdíjukat, menjen el a nagyszüleihez és faggassa őket erről. Sőt mondjátok meg nekik, hogy megvetitek őket, mert Ti bizony egy fityinget se adnátok nekik. Tudod mit kérdező? Kapjál majd te is özvegyi nyugdíjat, megtudod milyen érzés. Kicsit mélyebbre nézni, és gondolkodni már luxus?


Jesszus és én ezeknek a balfácánoknak az oktatását fizetem az adómból.

2012. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

A családokról miért nem beszélsz?

Valahogy azt mindenki kifelejti:)

2012. okt. 17. 21:39
 28/71 anonim ***** válasza:
90%

Nézzetek már körül a világban!


Az IMF miatt Romániában 2010-ben 15 százalékkal csökkentek a nyugdíjak, 25-tel a közalkalmazottak bérei.


A portugál kormány jövőre pénzügyi tranzakciós adót vezet be, emeli a személyi jövedelemadót és csökkenti a nyugdíjakat, hogy pótolja a recesszió miatt csökkenő bevételeket


Bér- és nyugdíjcsökkentés várhat a görögökre. Megfigyelők biztosra veszik, hogy az újabb csomag elsősorban bér- és nyugdíjcsökkentést, valamint a szociális kiadások visszafogását tartalmazza.

2012. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
89%

Az én apukám 20. évesen elment dolgozni 62. évesen ugyan onnan ment nyugdíjba. Soha nem volt egy napig sem munkanélkülin, és 42. év befizetés után megérdemli a nyugdíját amiért megdolgozott.


"A családnál arra gondolt, hogy 2 felnőtt és gyerekek "

Én késő gyerek vagyok így apu már nyugdíjas volt mikkor érettségiztünk. Nyugdíjas szülő is eltarthat még gyerekeket ha nem 25-30. évesen születik a gyereke.


Nekem pedig az alanyi jogon járó gyed nem tetszik. Egy napig nem dolgozott de gyed.-re jogosult mert szül aztán ír, hogy nem telik semmire.

2012. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
73%
Ja és ha már mindenben irigykedünk akkor 3. évig az anya se legyen otthon Angliában is csak 9. hónapig maradhat otthon.
2012. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!