Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, hogy lehet még...

Most komolyan, hogy lehet még bárki is Fideszes?

Figyelt kérdés

A fidesz eredményei 2 év alatt:

[link]


A létminimum alatt élvők száma nőtt, az infláció mértéke nőtt, az államadósság nőt (annak ellenére hogy az államadósság csökkentését használják ürügynek az újabb adok bevezetésére) az átlagkereset és a GDP változás csökkent. Csak a munkanélküliséggel sikerült egy minimális pozitív eredményt elérni, azt is csak a negyvenezret kereső közmunkások miatt. Szóval, kedves fideszesek: Miért nem veszitek észre hogy a pártotok még jobban leszerepelt, mint az mszp annak idején?



2012. okt. 14. 21:08
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
54%
Én még sose láttam baloldali érvelést, ahol több mutatót összetudtak volna kapcsolni ... oylat hallottam h. munkanélküliség magas, de azt h. mitől azt már nagyon egyszerűen magyarázzák... oylat is hallottam már h. csökken a gdp de h. mitől az rejtély ... mintha a tv előtt ülnék ...
2012. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
52%
Mutass jobbat. Nem, a "bárki jobb" helytelen megoldás.
2012. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
22%
hagyjátok már abba ezt a sok szart!
2012. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
87%

A szavazóképes korú emberek kb 15%-a támogatja a jelenlegi kormánypártot.

[link]

A biztos pártválasztóknak a 38%-a.

Szerintem évtizedek múlva is lesznek olyanok, akik azt mondják majd függetlenül az életszínvonaltól és a gazdasági helyzettől, hogy ejj ha az a jó orbán viktor úr maradt vóna bejó dógunk lenne. Na ő volt az igazi államférfijú.

A kérdésre a válasz pedig igen, van aki ezek után még mindig a fideszre szavaz és őket támogatja teljes mellszélességgel, azoknak meg te úgyis egy ballibsi komcsi hazaáruló leszel aki ráadásul még le is tagadja. :D Teljesen hülye embereket nem lehet észérvekkel meggyőzni.

2012. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
66%
Még jó, hogy te kész érveket hoztál, gratulálok pofikám!
2012. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
A buta birkákat úgy manipulálhatja a média ahogy akarja
2012. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
70%

Eddig se volt munka, ezután se lesz azért a pár tizeden meg felesleges vitatkozni, mert azt még a demográfiai változások is befolyásolhatják adott esetben ... munka nélküli segély v közmunka ? otthon üljek kapjak annyi pénzt amiből nem lehet megélni v. megdolgozzak azért a pénzért... erről szól a vita ha jól tudom ...

Sztem nincs különbség a probléma gyökere meg ennél súlyosabb!

2012. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
58%
most pl biztos többen fognak regisztrálni munkanélkülinek, mert különben tb-t nem kap!
2012. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
54%
Amennyire el lehetett cseszni, annyira sikerült is.
2012. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!