Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a Jobbik?

Miért ilyen a Jobbik?

Figyelt kérdés
Dániel Péter tudtommal zsidó. A szobrot azért öntötte le, úgy tudom, mert Horthy volt az, aki hozzájárult a II. világháborúban, hogy millió magyar embert megölni vigyenek a németek. Zsidókat. Ezt Dániel Péter nagyon fájlalja, ha zsidó lennék, én nekem is nagyon fájna. Így csak sajnálom. De Dániel Pétert ezért még pluszban zsidózni és b_u_zizni sokkal aljasabb dolog, mint a szobrot piros festékkel leönteni. meg jogos volt leönteni a szobrot, mert kinyilvánította a véleményét. A jobbikosok meg zsidóztak, na ezt kéne büntetni.
2012. okt. 10. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Dániel Péter azért öntötte le a szobrot mert a nagyszüleit (vagy dédszüleit?!) a Dunába lőtték és ez volt az indok.
2012. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Azért ilyen a Jobbik, mert az emberek vevők erre a cirkuszra. Sajnos. És ezt a Jobbik is tudja...
2012. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Le lehet pontozni, de szerintem azok a zsidótörvények igazságosak voltak. Mai szemmel visszanézve lehet, hogy kirekesztő, de akkoriban pont a magyarok voltak kirekesztve mindenhonnan. igazából most is ez van. minden fontosabb pozícióban vagy egy homokos vagy egy zsidó van. ez a két csoport nagyon összetartó és segítik egymást a többség kárára. Végül is ez egy természetes folyamat.
2012. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

"minden fontosabb pozícióban vagy egy homokos vagy egy zsidó van"


Erre van valamilyen statisztikád? Csak azért, mert ilyen szempontból tilos az emberek nyilvántartása, megkülönböztetése.

2012. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Le lehet pontozni, de szerintem azok a zsidótörvények igazságosak voltak. Mai szemmel visszanézve lehet, hogy kirekesztő,"


Lehet??


"de akkoriban pont a magyarok voltak kirekesztve mindenhonnan"


hogyan is? Ezt valamivel alá is tudod támasztani, hogy miért is lettek volna a "magyarok" (gondolom itt a magyar alatt a keresztény magyarokra gondolsz) "kirekesztve, vagy ez is ilyen tipikus "köztudott" dolog, amivel oly szívesen dobálóznak egyesek, csak rá ne kérdezzenek, hogy mégis, azon kívül, hogy "köztudott", mire is alapozza...

2012. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1. Horthy-e tette után több millió zsidót is megmentett!

2. A szobor leöntéssel több millió Ft kárt okozott a zsidózással max a saját költségüket nagyobbítják, nem az államét!

3. Dániel Péter alapból értelmi fogyatékos akit én szerény véleményem alapján a Jeges-tengerbe vetnék!

4. Nem értem, hogy miért éppen "jaj a rasszista Jobbik" dumával jössz, emberekre rá lőni tán nem bűn (Lásd: MSZP 2006, 2009)

2012. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 bumbi02 ***** válasza:
(utolsónak: dühöngő, belvárost szétszedő, autót gyújtogató, rendőrre rátámadó emberre éles lőszerrel se lett volna bűn rálőni, a rendőr, miközben a közrendet igyekszik fenntartani, de eközben meg akarják ölni, használhatja önvédelemre a lőfegyverét. Persze akkor elszabadult volna a pokol, szóval bőven elég volt oda a gumilövedék is. )
2012. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"1. Horthy-e tette után több millió zsidót is megmentett! "


Röviden és tömören: lóf@szt.

Ne hazudjunk már. Nem kérnék olyan sokat, de ilyen pofátlan módon ne hazudjunk. Vagy ha nem hazudunk, csak szimplán ilyen szinten nem vagyunk tisztában a saját történelmünkkel, akkor ne pofázzunk a témában. De ilyen blődségekkel ne jöjjünk.



"2. A szobor leöntéssel több millió Ft kárt okozott a zsidózással max a saját költségüket nagyobbítják, nem az államét! "


A szobrot nem az állam állíttatta, tehát az államot semmilyen kár nem érte. Ellenben - mikor többek között jobbikos uszításra is - mindenfélé zsidózós szövegekkel rondítják el a köztereket, akkor azt viszont valóban az államnak kell rendbehoznia - hamár feltétlenül az állami költségekkel akarsz jönni, még akkor se sikerült korrekt érvet hozni.

És akkor a társadalmi károkról ne is beszéljünk, ami a lényeg lenne.



"3. Dániel Péter alapból értelmi fogyatékos akit én szerény véleményem alapján a Jeges-tengerbe vetnék! "


Lehet Dániel Péterrel nem egyetérteni (én se feltétlenül teszem), de ez még nem menti fel a jobbikot, és Horthy bűneit sem kisebbíti.



"4. Nem értem, hogy miért éppen "jaj a rasszista Jobbik" dumával jössz, emberekre rá lőni tán nem bűn (Lásd: MSZP 2006, 2009)"


a., a 2006os eseményeknek semmi köze a jobbikkal való problémákhoz, tehát ne keverjük ide. Tipikus módi, hogy terelni minden másra a szót ,csak arról ne kelljen beszélni, ami kínos.


b., a 2006os randalírozó csürhét normális államokban messze nem ilyen impotens módon oszlatták volna fel.

Épp Franciaországban éltem, mikor ott mentek az autógyújtogatásos balhék, ott nem volt ilyen impotens a rendőrség, és ott nevén is nevezték a dolgokat: aki kimegy balhézni, randalírozni, kocsikat gyújtogatni, az csőcselék (racaille franciául), és a rendőrség az olyannal úgy is bánik.

2012. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!