Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van rá remény,...

Szerintetek van rá remény, hogy a Nagy-Magyarország valaha feltámad?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor? Ha nem, akkor ennyire sanyarúak a kilátások? Ha feltámad, milyen úton? Mert szerintem kevés az esély, hogy háború nélkül.
2012. okt. 1. 15:21
1 2 3 4 5
 21/41 mustafa33 ***** válasza:

15-ös, írod, hogy néhány depi verset írt és ezt nyomják beléd. Sajnos, hogy nyomni kell. Bezzeg azt tudod hogy ki Haripotyer meg Darkvedér meg a többi mai mesehős, A Valentin daykor biztos a darlingodnak loweheatrhot adsz, de a saját kultúrádat leszarod. Tényleg jobb lesz, ha te és a hasonló haverjaid húztok innen a francba. Rátok nincs szükség e honban.

Feltámadás pedig sajnos nincs. az életben mindenre van lehetőség, de csak egyszer. Ha azt elkúrjuk, második esély nincs. Ott volt a rabló államok szétesése. Három is. Észak, dél, északkelet. Nem használtuk ki, ahellyett épen akkor valami baraátság szerződésekben rögzítették a jogtalan határt hazánk internacionalista áruló vezetői. Ilyen nemzet sajnos csak egy van. Őngyilkos nemzet vagyunk, csak nem húzatjuk hozzá a Szmorú vasárnapot. De ez változhat, ha mink is akarunk ezen változtatni. Ha az ember hektikás, tisztítókúrára van szüksége. Ha megtisztulunk az ilyen fentebbi genygócoktól, van még remény, de ne várd az elpusztított feltámadását. feltámadás nincs, újáépítés van. A genygócot vagy ki szokták vágni, vagy kifakad magától és elcsorog a semmibe. Csak ki kell várni. Elcsorognak ők az ír, angol, svéd kánaánba - cselédnek. Úgy kell nekik.

2012. okt. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

"Rátok nincs szükség e honban."


Olyanra sincs sok szükség, aki itt hirdeti az übermagyarságát de helyesen sem tud írni magyarul (segítek: te vagy az).

2012. okt. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
77%

Ami Erdélyt illeti lehet egy halvány esély a visszaszerzésére. Azért mondom ezt, mert a statisztikákban szoktak csalni egy kicsit a magyarság arányát illetően. Továbbá rengeteg a cigány, akikre jellemző, hogy olyan nemzetiségűnek vallják magukat, ami épp előnyösebb.

Létezik sok magyarból lett román is, akik magyar névvel szinték könnyen válhatnank magyarrá, ha az érdekük úgy kívánja.

Ezekhez még hozzájöhet az a tény is, hogy a magyarok sokkal régebben élnek Erdélyben, mint a románok. Legalábbis a magyar jelenlétet lehet dokumentálni, nem úgy mint a románt. Tehát a magyarok kötődése Erdélyhez lehet, hogy picivel szorosabb.


De a fenti tények önmagukban nem elengedőek, kell az összefogás is, ami nehezen megvalósítható agyhalott konzumidiótákkal.

Sor kerülhet részleges vagy teljes anarchiára a nem túl távoli jövőben és abból csak akkor jöhetünk ki jól, ha már azelőtt összefogtunk és megszervesztük magunkat. Szükség van a lépéselőnyre.

Kedves székely testvér, a régi időkben a hősök meghaltak a hazáért. Most kicsit változott a helyzet, ÉLNI KELL a hazáért.

Olvastam olyan statisztikát, hogy az erdélyi, értelmiségi magyar nők gyakrabban vállalnak 3 gyereket, mint a románok. Idővel fordulhat a kerék, addig is mindenki tegye meg, ami tőle telik.

2012. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
79%

"Panaszkodtok a magyar munkanélküliség miatt.

- Ha megnézitek a statisztikákat Romániában sokkal nagyobb a munkanélküliség.

4-5 év egyetem, vagy ezzel összesítve 17 év tanulás után nem tudsz semmit.

- Örülj, hogy magyarul tanulhatsz és nem kell nyelvtörvény miatt sínylődnöd.

Adóbevallási papírt sem tudtok kitölteni.

- Nem mindenki olyan mint te hidd el. És ez nem sértés, 18 éves vagy bőven van időd megtanulni ezt.

Mi székelyek szerintetek nem fogunk össze az autonómiáért...

- Ha a román vezetés nem akarja, akkor mi leszarhatjuk magunkat az összefogással.

Ha valaki, még hisz Magyarország feltámadásában, az "magyarkodik" menjen ki külföldre.

- Menj ki te. Igen, hidd el Romániából MAGYARORSZÁGRA MENNEK EGYRE TÖBBEN, MIVEL MÉG OTT IS JOBBAK A MUNKALEHETŐSÉGEK. Magyarország kenyerét etted, rajta nőttel fel, a minimum hála, hogy megtanulsz küzdeni érte. Itt sem könnyebb. Tudod te, milyen nagy élmény elmenni egy székelynek a Balatonra? Látni ahogy a Duna Pestnél folyik? Becsüld meg azt, hogy amid van, azt magyarul nevezik meg, Marosvásárhely nem Tirgu Mures, stb."


1. Te kérdeztél én válaszoltam.

2. Engem nem érdekel Románia, én nem hasonlítottam hozzá Magyarországot. Ekkora erővel te se panaszkodj, te is megbecsülheted amid van, mert több tucat afrikai országban még enni sincs mit. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy ne süllyedjünk olyan mélyre, hogy két gazdaságilag szar országot akarjunk már összehasonlítani. Én itt élek és látom mennyire lakhatatlan ez az ország. Nem lehet 1-ről a kettőre tervezni. Amikor azt írtam, hogy nem vagyunk képesek kitölteni egy adóbevallási papírt, azt iróniának szántam. Szerettem volna rámutatni, hogy az nagy átlag igazából semmihez sem ért. Én Magyarországon lakom és életemben 1-szer voltam Balatonon (2 napra, osztállyal), mert még arra sincs pénz, hogy 1 évben 1-szer lemenjünk oda.

Nagy magyar kenyérnek mára (szerény kis falunkban)felment az ára 410-Ft-ra. Nem Magyarországgal van bajom, hanem a benne lévő emberek cinikusságával, pesszimizmusával, nemtörődömségével, együttműködésre képtelenségével vannak nagyon nagy gondok. Ha hiszed, ha nem én kb. 1-2 év alatt váltam ilyenné. Régebben vállalkozni szerettem volna, tovább szerettem volna tanulni stb., de ez mára szinte lehetetlenné vált. Gázzal fűtünk aminek az ára megint emelkedik. Az anyáméknak mondtam, hogy vegyünk kályhát és menjünk fát termelni (lenne kivel). Ő nem, először kályha kell, oks néztem, vannak már 30-40 ezer Ft-ért is jó pofásak, nem neki az nem jó. Neki 300-400 ezer Ft-ért kell, ő hitelt vesz fel vagy nem lesz fával fűtés. Na ezek a saját szüleim, de ugyan ez elmondható szinte minden emberről. Felelőtlenek, költekezők stb.. Nem hiába nem akarok tovább tanulni, minél előbb tovább akarok állni innen, egyszerűen azt veszem magamon észre, hogy pont olyan leszek mint ők. A szomszédban folyton kiabálnak, a másik szomszédban drogosok élnek, a saját szüleim tudatlanok (szeretem őket, de akkor is). Az emberek nem tanulnak még a saját kárukon sem. És jó lenne mondani, hogy 1-2 ember ilyen, de nem, a nagy átlag ilyen. Nincs pénz, mégis költekeznek.

2012. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van mindenben.Ezek csak elkábított hülyék akiknek egyebük sincs mint a nemlétező nemzetiségük.Az egész nemzeti tagozódás egy nagy hülyeség.Csak a primitív,bunkók száját lehet vele betömni.Pont ezek akik a legjobban verik a mellüket a Magyarságukra a leghülyébbek.Azt sem tudják ki és milyen származású volt a nagymamájuk nagymamája.Max 3 generációra tudják visszavezetni a családfájukat.Aztán ha tényleg mélyre ásnának derülne ki hogy Román,Szlovák,Zsidó meg ki tudja még milyen felmenőkkel rendelkeznek.Nekik az a Magyar aki beszéli a nyelvet és fehér bőrű.Na ez a két feltétele van a Magyarságnak aztán kész.Szánalmas,kicsinyes hülyék akik minden bajukat,bánatukat,szorongásaikat és kissebbrendűségi komplexusukat a nacionalizmusban vezetik le.
2012. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország kenyere? Magyarország nekem nem adott kenyeret. PÉKEK készítették azt a kenyeret, amit beszállítók jutottak el nekik, akik őstermelőktől szerezték a lisztet, akik meg saját erejükből, a saját eszközeikkel termelték meg a gabonát. Hol van itt Magyarország? Ja, hogy a föld? Nemtom, de ha ezt a lisztet Romániában vagy az USÁban termelik, akkor az számít? A kenyér ugyanúgy kenyér marad, és ugyanúgy egyik ország se felelős egyik termékért sem.
2012. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

"Igazad van mindenben.Ezek csak elkábított hülyék akiknek egyebük sincs mint a nemlétező nemzetiségük.Az egész nemzeti tagozódás egy nagy hülyeség.Csak a primitív,bunkók száját lehet vele betömni.Pont ezek akik a legjobban verik a mellüket a Magyarságukra a leghülyébbek.Azt sem tudják ki és milyen származású volt a nagymamájuk nagymamája.Max 3 generációra tudják visszavezetni a családfájukat.Aztán ha tényleg mélyre ásnának derülne ki hogy Román,Szlovák,Zsidó meg ki tudja még milyen felmenőkkel rendelkeznek.Nekik az a Magyar aki beszéli a nyelvet és fehér bőrű.Na ez a két feltétele van a Magyarságnak aztán kész.Szánalmas,kicsinyes hülyék akik minden bajukat,bánatukat,szorongásaikat és kissebbrendűségi komplexusukat a nacionalizmusban vezetik le."


Ezt alap elmélet lenne megtanulni. Senki sem állítja, hogy Nagy Magyarország területén csak magyarok éltek. Éltek szerbek, horvátok, németek, szlovákok, zsidók, románok szép számmal. DE ezek közt hidd el, sokkal jobb magyarok is voltak mind te.

Damjanich Jánosról és Knezich Károlyról beugrik valami? Az egyik szerb, a másik horvát. Mégis a vérüket ontották a magyar szabadságért. Szintúgy a Rákóczi szabadságharcban rengeteg zsidó, és igen, CIGÁNY vonult a libertás zászlók alá. Szerinted a vér tesz valamit magyarrá? Szerintem inkább a hite és a felfogása. Igen, lehet hogy azokat a romákat, akik száz évekkel ezelőtt meghaltak a te jólétedért, inkább nevezhetnénk magyarnak, mint téged.

Jól tudom, milyenek a cigók, Erdélyben is él elég. De ha egy cigány eszről, becsületességről és hazaszeretetről tenne tanúbizonyságot, a kezemet nyújtanám neki.

2012. okt. 2. 17:50
 28/41 A kérdező kommentje:

Ja és aki, nem Magyarország kenyerét eszi:

Jelképesen értettem. De lapozz egy kicsit a történelemkönyvben. Te nem tudod, egyszerűen sejtelmed sincs róla, mennyit áldoztak az őseid azért, hogy te ma, ha Csonka Magyarországon is, de élhess. Mert ők fizették a tizedet az egyháznak, tűrték a nemesek kegyetlenkedésit, és ha kellett, mentek Muhira, Várnára, Mohácsra, Trencsénre, Segesvárra, Don-Kanyarba és Isten tudja hová.

Tiszteld a ük- vagy dédnagyapádat. Mert ő csak a Call of Dutyban látott háborút, mint te. Harcolt azért, hogy te ma élhess, és szitkokat szórhass azokra a honfitársaidra, akik még felvállalják, hogy magyarok.

2012. okt. 2. 17:57
 29/41 anonim ***** válasza:
19%

Régebben sem mindenki azért vonult hadba, mert annyira nagy hazafiak voltak, csak egyszerűen kötelezték rá őket. Jó lenne nem elveszni a történelem útvesztőien, mert akármilyen hihetetlen a 21. században élünk. Ha folyton a múltról beszélünk akkor nem lesz jövő. Ja és az a gond a mai "magyar hazafikkal", hogy, ha megnézed őket totálisan más a felfogásuk mint a tiéd. Ők előbb nyújtják az acélbetétes bakancsukat mint a kezüket akármelyik cigánynak, legyen az becsületes vagy tolvaj.

Bár nekem nem ők a hazafiak, előbb fogok egy olyan embert hazafinak nézni aki a saját szabadidejéből áldoz másokéra pl. egy önkéntes szociális munkást, mint sem egy olyat aki szabadidejében idióta rockkoncerten rugdossa társát. Az is baj, hogy jelenleg ez él a köztudatban, hogy az a magyar aki Jobbikos és aki nyáron is idétlen acélbetétes bakancsban, Nagy Magyarország jelvénnyel mászkál az utcán. Nekik merőben eltér a véleményük a tiédtől, nekik az a magyar aki fehér, magyarul beszél és idétlen ruhákban mászkál, Árpád sávos zászlót lebegtet.

2012. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

"szitkokat szórhass azokra a honfitársaidra, akik még felvállalják, hogy magyarok."


Mást úgysem tesznek. Ezeket csak a saját sorsuk érdeklik és a saját boldogulásuk, amihez én nem akarok asszisztálni.

2012. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!