Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van rá remény,...

Szerintetek van rá remény, hogy a Nagy-Magyarország valaha feltámad?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor? Ha nem, akkor ennyire sanyarúak a kilátások? Ha feltámad, milyen úton? Mert szerintem kevés az esély, hogy háború nélkül.
2012. okt. 1. 15:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
68%
háború nélkül valóban kevés. Majd ha a magyarok lesznek valaha olyan összetartóak, akkor megvalósulhat. De először a magyarellenes cigókat kéne eltüntetni.
2012. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%

Háború nélkül semmiféleképpen nem fog feltámadni.

Mondanám,hogy 50-100 év múlva,csak az a baj,hogy egyre kevesebb a magyar határon túl is, ami azt jeleneti,hogy hamarosan eltűnnek az ottani magyarok, így nem lesz már miért visszaszerezni a területeket és még magyarokat sem lehet betelepíteni mert nincs honnét.

Fontos lenne a népesség növekedése, de nem csak ezért,hanem,hogy megmaradjon a magyar nemzet.

Halovány reményt látok rá személy szerint, de csak bizonyos területekre,tehát az igazi Nagy-Magyarország már soha nem lesz, talán esetleg a II.bécsi döntésre hasonlító.

Volt már rá példa,hogy 200 év idegen fennhatóság alól visszakerültek területek oda ahová kellett.

2012. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy így gondolkodik valaki. Az ilyen embertársaimat szégyellem, és imádkozom, hogy bűneik megbocsáttassanak.
2012. okt. 1. 15:58
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Hát, más se hiányzik... remélem, most támadt fel éppen más elborult agyakban a Nagy-Románia, a Nagy-Szerbia, a Pán-Szláv Birodalom, a Nagy Orosz Birodalom, A Germán Új Birodalom, és egyéb agyament ötletek. Nekik is vannak fogytékosaik, ők is tervezhetnek, persze. Én meg élni szeretnék, háborúk nélkül, ha lehet... köszönöm a lehetőséget, de családom van, gyerekeim, turul madárért nem áldoznám őket csak úgy fel.
2012. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
45%
Tegnap óta nem változott semmi. Nem fog. Megbeszéltük. Olyan tekintetben, hogy határrevízió, középkeleteurópai nagyhatalom, stb. Egészen más irányban kell elkezdeni a "feltámadást".
2012. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Ez van, kiveszett az emberekből a Magyar ösztön. Bezzeg Petőfi feláldozta volna a szerelmét a szabadságért. Nekem is van családom, és feláldoznám magamat, hogy az utódaim egy jobb világban élhessenek. Nem szeretném, ha egyszer az ükunokáim azt mondanák magukról hogy románok, akiknek egyszer magyarok voltak a felmenőik. (Székely vagyok)
2012. okt. 1. 16:05
 7/41 anonim ***** válasza:
28%

Tudod 7-es, én meg morva vagyok meg tót. Idejöttek, elfoglaltak, 1000 évig táncikáltak a nyakunkon ezek az ázsiaiak. Most meg visszaköveteljük a földünket. Budapestet meg átnevezzuk Szvatoplukfalvára...

(LOL, nekem is ingyen van az ökörködés, nem csak neked.)

2012. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem Magyarság tudat kérdése hanem észérveké.Ha visszakapnánk a teljes területet ami egykor a miénk volt akkor meg egyből azért sírnál,hogy mit kezdjünk a több milliós Román,Horvát,Szlovák meg ukrán embersereggel.Rögtön kissebbségben lennél a saját hazádban.Jó lenne az?Így legalább gyűlölködhetsz és verheted a melled,hogy a te hazád.Úgy meg befoghatnád a pofádat.
2012. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen. Túl gyenge ereje és befolyása van már a magyar nemzetnek erre. Pillanatnyilag a legnagyobb kihívás, hogy legalább a megmaradt területekről ne vesszen ki a magyar.

Ha ez valahogy sikerülne, hatalmas történelmi győzelem lenne a mostani jövőre való kilátásainkhoz képest.

Valamint, ha stabilizálnánk a magyar nemzetet, utána egy új utat, új tervet kéne kitalálni az érvényesüléshez, nem azt, hogy olyanok legyünk, mint a múltban. A történelem nagyiskolája számtalan példával bizonyítja, hogy azok a népek, amik rugalmatlanok, nem képesek a változásokra reagálni és folyton a múltról álmodoznak, elvesznek.

2012. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 rémuralom ***** válasza:
84%
Majd ha tömegesen rájövünk arra, amire például a Most-Híd vagy az MNA és a Slovenska Pospolitost már rájöttek: hogy a magyar és a szlovák (ill. szerb, román, ukrán stb.) nem ellenségei egymásnak, akkor már felesleges is lesz ilyen kérdést megfogalmazni, mert megszűnik minden racionális érv Nagy-Magyarország "feltámasztása", a régi határok visszaállítása mellett, és csak azok a romantikus soviniszták maradnak, akik nem nyugszanak, amíg ki nem irthatják az összes szlovákot és románt.
2012. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!