Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítja sok szélsőjobbol...

Miért állítja sok szélsőjobboldali ember azt hogy aki nem antiszemita, rasszista az magyarellenes?

Figyelt kérdés
Miért magyarellenes az aki nem antiszemita rasszista, esetleg még meg is megvédi a zsidókat és a rasszizmussal sújtott társadalmi csoportokat?
2012. szept. 8. 18:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Kiírtam ma délután egy kérdést arról, hogy miféle magyarok azok, akik iráni zászlóval masíroznak hazám földjén, és menjenek Iránba, ha ennyire komálják a perzsákat. Fél órán belül törölték, azzal a megjegyzéssel, hogy a kérdésem "sérti egy harmadik csoport szerzői jogait (sic!)".


írd ki még egyszer :)

2012. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom hány olyan ember lehet mint a kérdésben szerepel, de remélem kevés. Az a kevés pedig végtelenül buta, primitív ember, egyetlen örömük a gyűlölködés. Kevesen vannak, bár hangosak. De ez ne tévesszen meg!
2012. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírták nem sok ilyen ember van.

Viszont az már rohadtul unszimpatikus tud lenni mikor valaki az élete árán is védené a cigányokat annak ellenére,hogy ő történetesen magyar.

Az az elvakult szűk látáskörű ember aki szerint a romákkal nincs semmi gond.

Ez olyan mintha a saját néped ellen lennél, mintha átállnál a háborúban az ellenfél oldalára (persze messze áll a kettő egymástól ez csak példa volt)

A cigányok ugyan úgy gádzsóznak,parasztoznak, szitkozódnak mint a magyarok.

Ha gyűlölködésről van szó nem kell őket félteni, és szerintem egy magyar ember számára a magyarság sorsa az első ha arról van szó.

Melyik a rosszabb?

Mikor azt mondják,hogy büdös cigány vagy mert barna a bőröd, vagy az,hogy félholtra vernek a saját hazádban azért mert magyar vagy?

Részünkről (sajnos) még csak a szavak szállnak, de a cigányok már régóta ütnek.Az miért nem zavarja a kedves roma védőket

2012. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, tulajdonképpen ha jól értelmezem a kérdéseset, azt kérdezed, a szélsőjobboldali emberek , akik antiszemiták, rasszisták, miért mondják a többiekre, hogy magyarellenesek.


Először is meg tudnád fogalmazni, hogy szerinted a szélsőjobboldali emberekneknek miért szinonímája a számodra az antiszemita, rasszista ?


Vannak antiszemita és rasszista szélsőjobboldali emberek, de ettől még nem az összes szélsőjobboldali ember az.


Tulajdonképpen a kérdést sem értem, meg hogy miért általánosítasz ekkorákat. Vagy hogy mire gondolsz egyáltalán.

2012. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Ozmium42 ***** válasza:
85%

Üdv!


Rosszul értelmezed a problémát. A szélsőjobboldali ember nem azt tekinti magyarellenesnek, aki nem antiszemita és rasszista. Azt tekinti magyarellenesnek, aki a magyarság rovására áll ki a cigányok, zsidók érdekei mellett. Az magyarellenes, aki hazug rágalmakat talál ki a magyarságra, csak azért, hogy védjen egy idegen népet, vagy hogy relativizálja azok bűneit (ismerjük: "a magyarok se jobbak"). Egyáltalán nem kell senkit utálni, de aki egy konkrét konfliktushelyzetben a magyarság ellen támad, azt nem lehet máshogy nevezni, mint magyarellenesnek.

2012. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11%

Azért mert abban a hitben élnek, hogy a zsidók és a cigányok teszik tönkre Magyarországot és züllesztik a magyarságot.

Hitük szerint ezzel teszik tönkre az országot:

A zsidók : uralják a gazdaságot Magyarországon, nagy haszonért szar holmit adnak el, emberáldozatok, csecsemőáldozatok. Fáj nekik még az is, hogy kiválasztottaknak.(mondjuk erről a zsidók is tehetnének, nem kéne boldog-boldogtalannak mondani, hogy őket Jahve választotta ki arra, hogy uralják a Földet)

A cigányok : Magyarország bűnöző rétegének a 80% -át teszik ki. Itt a magyar kormány is csak rá tesz a lapáttal azzal, hogy a hírekben nem mondják be, hogy melyik bűnöző cigány és melyik magyar.

2012. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

tegnap 22:01


Leírtad a dolgok lényegét! Tökéletesen igazad van.

2012. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aki a kreált "antiszemita" szóval dobálózik, az rasszista és magyarellenes! Miért emel ki egy népet és használ annak elítélésére egy külön kifejezést az ilyen ember? Antiolaszizmusról, antisvédizmusról, antighánaizmusról én még nem hallottam, vajh miért épp a zsidók (a "kiválasztott nép") utálatára kreáltak egy külön kifejezést, hogy azt akármikor bunkósbotként lehessen használni?
2012. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%

"Antiolaszizmusról, antisvédizmusról, antighánaizmusról én még nem hallottam, vajh miért "


Hm. Talán mert Magyarországon sem olasz, sem svéd, sem ghánai nem él jelentős számban?

2012. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Antisvábizmusról, antibolgárizmusról, de még anticigányizmusról sem hallottam! Egyedül a zsidók utálatára kreáltak egy külön kifejezést, milyen érdekes. Eléggé rasszizmus íze van a dolognak, hogy a zsidók (a "kiválasztott nép") utálata külön szót érdemel, a többi népé viszont nem!
2012. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!