Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítja sok szélsőjobbol...

Miért állítja sok szélsőjobboldali ember azt hogy aki nem antiszemita, rasszista az magyarellenes?

Figyelt kérdés
Miért magyarellenes az aki nem antiszemita rasszista, esetleg még meg is megvédi a zsidókat és a rasszizmussal sújtott társadalmi csoportokat?
2012. szept. 8. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit sok lesz máma már ezekből a provokatív kérdésekből!
2012. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy azért mert neki pont annyi joga van, ahhoz, hogy téged, le hungarofóbozon, mint neked őt lerasszistázni!
2012. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2.

Eddig oké, van joga. De miért? Tehát én az ideológiai magyarázatot keresem rá.

2012. szept. 8. 18:12
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert a szélsőjobboldaliak nagy része számára (tisztelet a kevés kivételnek) magyarnak lenni egyenlő azzal, hogy gyűlölni kell mindenkit, aki nem magyar, de legfőképpen a zsidókat és a cigányokat. Aki pedig nem tud eléggé gyűlölni másokat, az nem is lehet igazán magyar. Az ilyen torz világszemléletű emberek aztán nem is képesek racionálisan szemlélni a világot és a benne élő embereket, csak a saját szűrőjükön keresztül.
2012. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Azért az érdekes, hogy a szélsőjobb ellen irányuló kérdések nagy része itt marad...Ez az oldal sem független ahogy elnézem...Sebaj, ti tudjátok...
2012. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként kevesebben állítják mint azt hiszed. De van egy határ, aminek átlépése mellett már nem mehet el szó nélkül a többség...
2012. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

"Azért az érdekes, hogy a szélsőjobb ellen irányuló kérdések nagy része itt marad...Ez az oldal sem független ahogy elnézem...Sebaj, ti tudjátok..."


Kiírtam ma délután egy kérdést arról, hogy miféle magyarok azok, akik iráni zászlóval masíroznak hazám földjén, és menjenek Iránba, ha ennyire komálják a perzsákat. Fél órán belül törölték, azzal a megjegyzéssel, hogy a kérdésem "sérti egy harmadik csoport szerzői jogait (sic!)".


Csak, hogy megnyugodj... ;) Én már egy jó ideje nem értem az itteni moderálást.

2012. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát a moderátorokat én se értem, olyan mint ha lenne benne egy Jobbikos, egy Fideszes, egy MSZP-s meg egy vér náci...

Tökmindegy, mit írok, ha értelmes hanem egy jelentés után már törlik is...

2012. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

"mint ha lenne benne egy Jobbikos, egy Fideszes, egy MSZP-s meg egy vér náci"


Vér balos még véletlenül sem.

2012. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Tudnál példákat hozni ?


Illetve számodra mit jelent a szélsőjobboldali ? Erre is tudnál példákat hozni ?


Egyébként szerintem ott van a legnagyobb logikai bukfenc a kérdésedben, hogy az egyik oldal egyes tagjai szokták előbbi vádakkal illetni a másik oldalt, míg a másik oldal egyes tagjai az utóbbi váddal a túloldalt.


Olyan emberből nagyon-nagyon kevés van, aki azt mondja magáról, hogy ő antiszemita és rasszista és aki nem az, az magyarellenes.


Eleve nem is egymás ellentétpárja a kettő.

Szóval mit szeretnél kihozni a kérdésből ?


És egyáltalán a kérdésed a neonácikról szól, a jobbikról vagy esetleg az egész jobboldalról, tehát a konzervatívokról is ?

2012. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!